TV Shqip - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Televizionet Shqiptare - TV Shqip Online

12:51
21-03-2020, 00:19:51

RTK 4

Kanali i katert, RTK 4 i tv Publik te Kosoves
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:19:17

RTK 2

Kanali i dyte, RTK 2, i TV PUblik ne Kosove
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:18:35

RTK SAT

Kanali RTK SAT i TV Publik te Kosoves
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:18:04

RTK1

Kanali i pare publik i Kosoves, RTK1
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:16:57

Klan TV

TV privat kombetar TV Klan
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:16:14

RTSH Shqip

Kanali RTSH Shqip i TV Publik Shqiptar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:15:38

RTSH Sport

Kanali sportiv i TV Publik Shqiptar, RTSH Sport
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:15:11

RTSH Muzike

Kanali muzikor i TV Publik Shqiptar, RTSH Muzike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:14:36

RTSH Film

Kanali per filmi i TV Publik Shqiptar, RTSH Film
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:13:58

RTSH Art

Kanali artistik i TV Publik Shqiptar RTSH Art
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:13:16

RTSH3

Kanali i trete i TV Publik Shqiptar RTSH3
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:12:49

RTSH 2

Kanali i dyte i TV Publik Shqiptar, RTSH2
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-03-2020, 00:12:10

Rtsh 1

Kanali i pare i Radio Televizionit publik Shqiptar, RTSH 1
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
*
Albacorp
17-10-2011, 18:02:19

Digitali me IPTV pa antene satelitore

Tek
Kodi: [Zgjidh]
www.digitalb.se ose

M A X
27-05-2011, 16:52:43

IPKO Premium, tani mund të paguhet edhe për një muaj

Pas lansimit të kanaleve televizive në formatin më të fundit teknologjik – High Definition dhe ofrimit të shërbimit Pay Per View, IPKO dhe DigitAlb, prej sot kanë bërë të mundur abonimin në pakot Premium dhe DUO Premium (internet dhe pako Premium), për vetëm një muaj.Pako Premium, e cila përmban...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gjumashi
16-05-2011, 22:01:51

Tring nderron Polarizimin.

Tring Digital nga data 17 maj 2011, do nderroje polarizimin, nga Horizontal, ne Vertikal. Pjesa tjeter ngelen nje lloje Frekuenca 11283 Vertikal 27500 FEC 5/6 Shikim te Kendshem.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-04-2011, 00:17:53

Apple mund të prodhojë një HDTV?

Në bazë të disa thashethemeve të reja që janë duke qarkulluar në internet Apple është duke u bërë gati për tu futur në tregun HDTV-ve dhe padyshim nëse ka diçka të vërtetë këtu atëherë deri në fund të vitit 2011 mund të presim ndonjë risi.Apple Insider ka raportuar se analisti Brian White nga Ti...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
20-02-2011, 00:51:04

LG - televizori më i madh LED 3D

Kompania LG për panairin e radhës së elektronikës shpenzuese CES ka paralajmëruar paraqitjen e televizorit më të madh me ndriçim LED të prapavijës dhe shfaqjen e pamjes tredimensionale.Sipas paralajmërimeve nga LG, ky prodhues në panairin CEC do të ketë televizorin më të madh 3D me ndriçim LED t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
30-11-2010, 15:06:59

Njoftim i ri nga DigitAlb

Të nderuar abonentë të Platformës Satelitore Digitalb ! Për shkak të ndryshimit të frekuencës nga 11658, në 11639 , automatikisht në ekranin tuaj do të shfaqet një tabelë, “ka një program te ri”.Prisni deri sa proçedura të përfundojë plotësisht. Pas përfundimit të saj, që mund të marë vetëm pak ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: aziri, Gjergji Ndini, kukumi

Digitalb me frekuenca te reja

aziri
24-10-2010, 10:45:31
**********
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-08-2010, 00:49:29

Albanian Package with Home2US

The Top Channel lineup features a broad range of news, sports, entertainment, and special event programming, including Dẽjầ Vu, an interactive discussion of social and cultural trends, topics and concerns; New Day, an informative daily morning radio and television program; and Top Story, a prime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-07-2010, 16:53:19

Njoftim i DigitAlb

Te nderuar Abonente te DigitAlb!Neqoftese ne ekran do t'ju dale nje tabele: "ka një program të ri për dekoderin tuaj, doni ta azhorononi?”, shtypni “Po” dhe mos e hiqni dekoderin nga priza derisa procedura te plotesohet 100%.Nese ne ekran ju shfaqet nje fushe njengjyreshe (jeshile, blu, ose gri)...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-04-2010, 16:36:16

TVALB

http://www.tvalb.com/- Çka është TVALB dhe ne çfarë mënyre funksionon?TVALB është paketë e parë Shqiptare në SHBA dhe Kanada që transmeton 20 TV kanale në gjuhën shqipe drejtëpërdrejtë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-11-2009, 14:07:47

Multivision TV nis transmetimin drejtpërdrejt në iPhone

[html]

Multivision TV nistransmetimin drejtpërdrejt në iPhone

Familjessë stacioneve te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: faton halimi, olti

Digitalb & Ipko lancojne programet dixhitale ne Kosove

*
faton halimi
07-10-2009, 22:53:43
qysh me mbush resiverin me sms
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
bony
08-06-2009, 21:50:16

tung tung

prshdetje nga zemra pr te gjith juve un kerkoj nje pun ne ev eropa oknse ka dikush le te melamrohet ok nekit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
GMaster
07-05-2009, 13:15:19

A ka ndonje menyre?

Doja te dija nqs ka ndonje menyre se si te hapesh stacionet e digitalb kur posedon nje receiver te DigitAlb.Apo ky aparat duhet rokonfiguruar.Me ndihmoni dot?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-12-2008, 14:48:51

TV Klan SNG – SATELLITE NEWS GATHERING

TV Klan SNG – SATELLITE NEWS GATHERINGVehicleIVECO DAILY 3.0HPIAntennaSwedish DKU 150 Driveway with GPSEncodersScopusHPA 200WattProduction4 Cameras Sony DXC 35 with 4 CCU Sony TxT Triax,Digital Video mixer For – A Ginga,8 in SDI...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-12-2008, 14:21:06

Vuzix iWear - kinema e xhepit

Vuzix iWear - kinema e xhepitKompania Vuzix ka paraqitur një komplet interesant të shtojcave për kompletin iWear (nën emërtimin AV230) i cili shërben për shikimin e video përmbajtjeve personale.Në të njëjtën kohë, është bërë e njohur se iWear në të ardhmen do të jetë kompatibil me disa nga telef...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-07-2008, 00:17:35

Parametrat e transmetimit satelitor te Top Channel dhe TAR ne Amerikë

Parametrat e transmetimit satelitor te Top Channel dhe Top Albania Radio ne Ameriken e Veriut janë si me poshte:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe