TV Shqip - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Televizionet Shqiptare - TV Shqip Online

Berni
19-04-2008, 15:33:48

Shqipëria dixhitale - sfida e së ardhmes

"Top Media" është ilustrimi dhe shembulli më real i asaj që u diskutua dhe u trajtua dje në një konferencë të organizuar nga KKRT-ja në bashkëpunim me zyrën e OSBE-së me temë "Shqipëria dixhitale - sfida e së ardhmes". Sigurisht kjo nuk u tha, por u nënkuptua, sepse siç dihet, termat e parë të f...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: FUTURAMA, floni, bea

Si te shoh Vizion+?

FUTURAMA
05-03-2008, 10:40:10
Citim nga: floni ne 26-01-2008, 23:53:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: fazli bardiqi, Ena, Syrgjyn

SAT+ AlbaniaSat

fazli bardiqi
18-02-2008, 22:13:40
ftp://http://
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

patriot
28-12-2007, 00:43:25

Programe TV -edhe ne Internet

hi, ne kete link ka edhe programe televizive nga Shqiperia me Kosove; de.wwitv.com programet ipen ne Stream dhe ate me RealPlayer dhe WinPlayer. Kerko ne te majte Vendin qe deshiron dhe pastaj klikon ne kanalet TV qe deshiron. kenaqu
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
01-09-2006, 16:11:05

Emigrantët, peticion kompanisë "Digitalb"

Emigrantë shqiptarë që jetojnë e punojnë në Greqi kanë bërë një peticion ndaj kompanisë private "Digialb". Ata akuzojnë këtë kompani se "nuk po mbahet kontrata e pajtimit të kartës njëvjeçare". Peticioni Athinë 29/08/2006Per dijeni Këshillit Kombëtar të Radio Televizionit Shqip...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-10-2005, 06:15:29

Dhune e seks i tepert ne ekranet e televizioneve!

Ja disa nga shifrat e publikuara prej kesaj ankete:- 76 % e personave ndihen te fyer nga mediat elektronike- 60 % e shqiptareve sheh televizor rreth 3-4 ore/dite- 15 % e tyre preferon te shohe vetem filma ne ekran- 21 % mendon se teprohet shume me dhunen ne ekran- 29 % ankohet p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe