Tv Shqiptare ne Internet ne HD Falas - 2 - TV Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tv Shqiptare ne Internet ne HD Fala

  · 36 · 43167

  Tv Shqiptare ne Internet ne HD Fala

  · 36 · 43167
  *

 • i identifikuar

  #20 ne: 09-09-2010, 22:52:09

  Ju pershednes te gjitheve. Nuk jam anetare i keti webi por shpesh her e vizitoj dhe me pelqen shume. Deshta te shtoj diqka rreth tv shqip dhe mund ti shikoni keto tv...


  » RTK
  » TVSH
  » TV SYRI
  » TV KLAN
  » TV TEMA
  » ZERO TV
  » VIZION +
  » TV VALI
  » TV ZIKO
  » NTV
  » TV KOHA
  » TV DUGAGJINI
  » MEDIASAT TV
  » ALAST TV
  » TV OPINION
  » TV juaj ketu,  dergoje
  » SKY TV
  » TVJ - MOGULUS
  » KOHA TV
  » ART KANAL
  » TV BESA
  » RTK- MOGULUS

  ose vizitoni linkun:http://bshk-jura.info/TV%20Channels.htm
 • i identifikuar

  #21 ne: 12-09-2010, 20:41:43

  Ky tipi pak me sipër është pak si mashtrues i madh. E bëra shkarkimin e atij programi nga kurjoziteti por jo se e kisha nevojë dhe perfundimi është.. Pasi bën instalimin ne pc atëherë të duhet te rregjistrohesh dhe me pas të duhet te vendosesh kodin pin për të parë kanalet, ama kodi pin te dergohet nëpërmjet emailit vetëm nëse paguar për çdo muaj nga $25.
  Nuk ka asgjë falas siç po pretendojnë. Nese kerkon falas MOS E MERNI MUNDIMIN 
 • i identifikuar

  #22 ne: 14-09-2010, 14:55:43

  Tani do të keni mundësinë te shikoni Falas ne internet 8 kanale televizione Shqiptare ne HD pa paguar asgjë...

  1- Vizion + 
  2- Top-Channel 
  3- Klan Tv 
  4- Koha Tv 
  5- OraNews 
  6- MyMusic 
  7- Explore 
  8- Explore2

  Dhe ditet ne Vazhdim do të Shtohen edhe kanale te tjera...

  Shkarkoni Falas WebShqip-Tv ne faqen wWw.WebShqip.Com
 • i identifikuar

  #23 ne: 18-09-2010, 22:44:09

  Tani do të keni mundësinë te shikoni Falas ne internet 8 kanale televizione Shqiptare ne HD pa paguar asgjë...

  1- Vizion + 
  2- Top-Channel 
  3- Klan Tv 
  4- Koha Tv 
  5- OraNews 
  6- MyMusic 
  7- Explore 
  8- Explore2

  Dhe ditet ne Vazhdim do të Shtohen edhe kanale te tjera...

  Shkarkoni Falas WebShqip-Tv ne faqen wWw.WebShqip.Com
 • i identifikuar

  #24 ne: 18-09-2010, 22:47:03
 • i identifikuar

  #25 ne: 18-09-2010, 22:48:49
 • i identifikuar

  #26 ne: 02-10-2010, 18:24:01

  Ju pershednes te gjitheve. Nuk jam anetare i keti webi por shpesh her e vizitoj dhe me pelqen shume. Deshta te shtoj diqka rreth tv shqip dhe mund ti shikoni keto tv...


  » RTK
  » TVSH
  » TV SYRI
  » TV KLAN
  » TV TEMA
  » ZERO TV
  » VIZION +
  » TV VALI
  » TV ZIKO
  » NTV
  » TV KOHA
  » TV DUGAGJINI
  » MEDIASAT TV
  » ALAST TV
  » TV OPINION
  » TV juaj ketu,  dergoje
  » SKY TV
  » TVJ - MOGULUS
  » KOHA TV
  » ART KANAL
  » TV BESA
  » RTK- MOGULUS

  ose vizitoni linkun:http://bshk-jura.info/TV%20Channels.htm
 • i identifikuar

  #27 ne: 11-10-2010, 17:49:08

  Ky tipi pak me sipër është pak si mashtrues i madh. E bëra shkarkimin e atij programi nga kurjoziteti por jo se e kisha nevojë dhe perfundimi është.. Pasi bën instalimin ne pc atëherë të duhet te rregjistrohesh dhe me pas të duhet te vendosesh kodin pin për të parë kanalet, ama kodi pin te dergohet nëpërmjet emailit vetëm nëse paguar për çdo muaj nga $25.
  Nuk ka asgjë falas siç po pretendojnë. Nese kerkon falas MOS E MERNI MUNDIMIN 
 • i identifikuar

  #28 ne: 11-10-2010, 17:56:41
 • i identifikuar

  #29 ne: 15-11-2010, 18:00:58

  Tani do të keni mundësinë te shikoni Falas ne internet 8 kanale televizione Shqiptare ne HD pa paguar asgjë...

  1- Vizion + 
  2- Top-Channel 
  3- Klan Tv 
  4- Koha Tv 
  5- OraNews 
  6- MyMusic 
  7- Explore 
  8- Explore2

  Dhe ditet ne Vazhdim do të Shtohen edhe kanale te tjera...

  Shkarkoni Falas WebShqip-Tv ne faqen wWw.WebShqip.Com

  • Postime: 22
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #30 ne: 15-11-2010, 21:25:29
  http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=9&ved=0CDAQFjAI&url=http%3A%2F%2Fwww.albaniaweb.eu%2F&ei=s0HYTIjcA4_pOdLCkdAJ&usg=AFQjCNH5O6MBB0O6r9ZPhCcOobKYjwLtTA
 • i identifikuar

  #31 ne: 21-11-2010, 12:02:17

  Ju pershednes te gjitheve. Nuk jam anetare i keti webi por shpesh her e vizitoj dhe me pelqen shume. Deshta te shtoj diqka rreth tv shqip dhe mund ti shikoni keto tv...


  » RTK
  » TVSH
  » TV SYRI
  » TV KLAN
  » TV TEMA
  » ZERO TV
  » VIZION +
  » TV VALI
  » TV ZIKO
  » NTV
  » TV KOHA
  » TV DUGAGJINI
  » MEDIASAT TV
  » ALAST TV
  » TV OPINION
  » TV juaj ketu,  dergoje
  » SKY TV
  » TVJ - MOGULUS
  » KOHA TV
  » ART KANAL
  » TV BESA
  » RTK- MOGULUS

  ose vizitoni linkun:http://bshk-jura.info/TV%20Channels.htm
 • i identifikuar

  #32 ne: 24-11-2010, 17:00:06

  Max programin e ka ber tjeter kush dhe nuk eshte me lek se edhe po ta blesh nuk punon ne rradhe te pare..po mjafton ta shkarkosh edhe te klikosh bej proven Trial edhe nuk ke nevoje pse te paguash ;) po keta injorantet nuk marrin vesh se ne mundohemi per te mire keta te hedhin edhe kunja...Mahhh
 • i identifikuar

  #33 ne: 07-12-2010, 12:14:01

  Tani do të keni mundësinë te shikoni Falas ne internet 8 kanale televizione Shqiptare ne HD pa paguar asgjë...

  1- Vizion + 
  2- Top-Channel 
  3- Klan Tv 
  4- Koha Tv 
  5- OraNews 
  6- MyMusic 
  7- Explore 
  8- Explore2

  Dhe ditet ne Vazhdim do të Shtohen edhe kanale te tjera...

  Shkarkoni Falas WebShqip-Tv ne faqen wWw.WebShqip.Com

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #34 ne: 22-12-2010, 20:58:26

  Kur thua  atehere dtth qe eshte me leke programi ?!
 • i identifikuar

  #35 ne: 01-01-2011, 10:42:48

  Tani do të keni mundësinë te shikoni Falas ne internet 8 kanale televizione Shqiptare ne HD pa paguar asgjë...

  1- Vizion + 
  2- Top-Channel 
  3- Klan Tv 
  4- Koha Tv 
  5- OraNews 
  6- MyMusic 
  7- Explore 
  8- Explore2

  Dhe ditet ne Vazhdim do të Shtohen edhe kanale te tjera...

  Shkarkoni Falas WebShqip-Tv ne faqen wWw.WebShqip.Com
  1 [2]