×

 Mos e filloni ditën me kafe

· 10 · 1200

 Mos e filloni ditën me kafe

· 10 · 1200

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Berni
  ne: 22-07-2008, 16:33:55
  Mjekët këshillojnë që dita kurrë nuk duhet të fillohet me kafe, por detyrimisht në fillim duhet të hani, dhe kjo për të mos e dëmtuar lukthin. Ekspertët po ashtu këshillojnë se tre deri në katër ekspresë të vogla, mund të ndikojnë pozitivisht në zemër. Më së miri është të pini ekspres të shkurtër, pasi shtimi i ujit të aparatit, lëshon shumë lëndë të dëmshme në kafe. Kafeja nuk duhet të konsumohet më shumë se tri herë në ditë dhe qëndrimet e mjekëve kanë qenë të njëjta në këtë aspekt, kur bëhet fjalë për atë se nëse kafeja është e dëmshme apo e shëndetshme.
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #1 ne: 13-09-2013, 22:07:14
  po me seks ta fillojme diten si thone ekspertet?

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #2 ne: 14-09-2013, 15:27:36
  po me seks ta fillojme diten si thone ekspertet?
  Hahahahaha
  Mjalte moj :D thone Expertet :D
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #3 ne: 14-09-2013, 18:04:39
  ekspertet e kujt moj lol

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #4 ne: 25-03-2019, 19:13:12
  Pa kafe nuk e nis diten 😍
 • i identifikuar
  Monique
  #5 ne: 25-03-2019, 19:25:38
  Jo nje po me dy.....vetem kshu niset dita xhom lol

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #6 ne: 25-03-2019, 19:27:44
  po me seks ta fillojme diten si thone ekspertet?
  Akoma jam ne dileme si e fillonte diten se ketu e ka lene evazive. :P
 • i identifikuar
  Monique
  #7 ne: 25-03-2019, 19:32:26
  LOL LOL
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #8 ne: 11-04-2019, 09:08:22
  Akoma jam ne dileme si e fillonte diten se ketu e ka lene evazive. :P

  me gjera plot e filloj , si lepurushat ..ups me fal babi :P

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  SteriOtipi B
  #9 ne: 11-04-2019, 19:48:59
  Do e filloj me kafe se kjo Mishel nuk le opsion tjeter vec kafes e seksit. LOL