Videoklipe Muzikore - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Video te ndryshme muzikore nga Youtube, Dailymotion, Metacafe, Google Video etj
*
drilons
08-05-2012, 15:17:43

Alex Mica - Dalinda (Official Video)

Alex Mica - Dalinda (Official Video)tash me video offlician on 8may
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
*
drilons
04-05-2012, 23:05:17

Wisin & Yandel - Follow The Leader ft. Jennifer Lopez

kenga me e re Wisin & Yandel - Follow The Leader ft. Jennifer Lopez http://albavideo.net/index.php/music/viewvideo...

*
drilons
02-05-2012, 18:15:01

Kenga me e re e Rihanna - Where Have You Been

Rihanna - Where Have You Been www.albavideo.net per videot me te reja shqip,anglisht si dhe humor,show...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Jason Derulo - Breathing

ßåßy ღ
23-04-2012, 12:34:14
E bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, RootlessTree, drilons

Lana Del Rey - Blue Jeans

dreamm
21-04-2012, 23:14:24
Mund edhe ta postoje menjehere nga YouTube, apo si te benim pak rekl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
Pergjigje nga: erlehta, olti

Aura Dione - Friends

erlehta
20-04-2012, 01:22:53
Shume e bukur.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
19-04-2012, 16:17:50

Jason Mraz - I Won't Give Up

Jason Mraz - I Won't Give Up [Official Music Video]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Trendafili i kuq

Emeli Sande - Heaven

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Trendafili i kuq

Flo Rida ft Sia - Wild Ones

dreamm
04-04-2012, 12:12:23
Annoying...but niceee
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-04-2012, 22:50:52

Lloyd - Dedication To My Ex

Lloyd - Dedication To My Ex (Miss That) ft. Andre 3000 Lloyd - Dedication To My Ex (Miss That) ft. Andre 3000
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
30-03-2012, 12:45:53

Gotye - Hearts A Mess

Gotye 'Hearts a Mess' By Gotye
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-03-2012, 00:27:43

Sean Paul - She Doesn't Mind

Sean Paul - She Doesn't Mind [Official Music Video] Sean Paul - She Doesn't Mind [Official Music Video]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-03-2012, 00:22:47

Alexandra Stan feat Carlprit - 1.000.000

Alexandra Stan feat Carlprit - 1.000.000 (official video HD) Alexandra Stan feat Carlprit - 1.000.000 (C) & (P) MediaPro Music Entertainment 2011
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


ßåßy ღ
08-03-2012, 18:09:32

Conor Maynard - Can't Say No

Conor Maynard - Can't Say No
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

DJ Fresh ft. Rita Ora - Hot Right Now

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Alyssa Reid - Alone Again

ßåßy ღ
11-02-2012, 00:21:31
E bukur.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeßåßy ღ
09-02-2012, 14:59:31

Madonna Feat. M.I.A. and Nicki Minaj- Give me all your luvin

Give Me All Your Luvin' (Feat. M.I.A. and Nicki Minaj)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Flo Rida - Good Feeling

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe