Videoklipe Muzikore - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Video te ndryshme muzikore nga Youtube, Dailymotion, Metacafe, Google Video etj

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Charlene Soraia - Wherever You Will Go

ßåßy ღ
05-01-2012, 17:14:22
Perfekt
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Christina Perri - Jar of Hearts

ßåßy ღ
05-01-2012, 17:14:04
Its lovely.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Coldplay - Paradise

ßåßy ღ
04-01-2012, 22:48:03
Bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
22-11-2011, 23:13:12

Taio Cruz - Hangover ft. Flo Rida

The new single from Taio Cruz brand new forthcoming album TY.O Taio Cruz - Hangover ft. Flo Rida
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
20-11-2011, 00:07:05

Aura Dione - Geronimo

Aura Dione - Geronimo (Official Music) Original Aura Dione - Geronimo (Official Music) Original
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


ßåßy ღ
04-10-2011, 11:24:08

Timbaland Ft Pitbull & David Guetta- Pass at Me

Timbaland Ft Pitbull & David Guetta- Pass at Me Video Oficial
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, charlie

Jennifer Lopez - Papi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeBerni
06-09-2011, 13:18:43

Alexandra Stan dhe Luzenco ne Saint Tropez Vlore

Video nga kocertet e 2 kengetareve me te mire te kesaj vere ne Vlore, qe me kenget e tyre kane qene hite ne europe. Alexandra Stan - Saint Tropez (Albania) 13-07-2011 LUCENZO@Saint Tropez klipi.mp4 [url=http://www.youtube.com/watch?v=lVXP
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Lady Gaga - Yoü And I

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Giusy Ferreri - Novembre

ßåßy ღ
30-08-2011, 07:24:59
Ose kjo kenga tjeter "Non Ti Scordar Mai Di Me". Giusy Ferreri - Non Ti Scordar Mai Di Me
Kjo kenge me ka pelqyer qe kur ka dale.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-08-2011, 00:51:25

Nicki Minaj - Fly ft. Rihanna

Music video by Nicki Minaj performing Fly. (C) 2011 Cash Money Records Inc. Nicki Minaj - Fly ft. Rihanna
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Party Rock Anthem

ßåßy ღ
30-07-2011, 07:37:30
Like like
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: adushe, olti

Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo

BabyGirlⓋⓛⓅ
30-07-2011, 04:38:26
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Tentim.O
11-07-2011, 15:01:28

Flori Tallava [VideoKlipi]

Flori - Tallava ( Official Video ) Entermedia & Fans nje nga klipet me interesante esht shpernda ne Youtube Ju Lutem Shikoni se eshte vertet shum interesant :) Bravo per iden EnterMedia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
ßåßy ღ
24-06-2011, 13:45:21

The Black Eyed Peas - Don't Stop The Party

The Black Eyed Peas - Don't Stop The Party
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
18-06-2011, 18:22:22

Ed Sheeran - The A Team

Ed Sheeran - The A Team (Official Music Video) OUT NOW! White lips, pale face Breathing in snowflakes Burnt lungs, sour taste Light's gone, day's end Struggling to pay rent Long nights, strange men And they say She's in the Class A Team Stuck in her day
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
BabyGirlⓋⓛⓅ
07-06-2011, 07:16:39

Coolio Featuring 40 Thevz - C U When U Get There

Coolio - I'll C U When U Get There
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe