Videoklipe Muzikore - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Video te ndryshme muzikore nga Youtube, Dailymotion, Metacafe, Google Video etj

M A X
04-06-2011, 15:51:21

Bob Sinclar- Fare L'amore feat. Raffaela Carra

Kam pershtypjen se ky do te jete hiti i kesaj vere. Kjo meposhte eshte kenga e plote, versioni radio ne mos gabohem. Bob Sinclar- Fare L'amore feat. Raffaela Carra Ndersa videoklipi eshteky, por eshte pak a shume si film dhe te heq shijen e kenges. [url=http://www.you
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
04-06-2011, 15:43:26

Cee Lo Green 'Bright Lights Bigger City'

Po me pelqen gjithmone eme shume ky Cee Lo Green. Cee Lo Green 'Bright Lights Bigger City' OFFICIAL VIDEO © 2010 WMG. Official music video for 'Bright Lights Bigger City' by Cee Lo Green. Download the new album The Lady Killer, out now, from iTunes.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq

Brooke Fraser - Something In The Water

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Trendafili i kuq

Bruno Mars - The Lazy Song

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-05-2011, 10:19:34

Milow - You And Me (In My Pocket)

Nje nga kenget me romantike te momentit:-x Milow - You And Me (In My Pocket)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: +ERELA+, Trendafili i kuq

Jennifer Lopez ft. Lil Wayne - I'm Into You

+ERELA+
10-05-2011, 09:31:14
really hot and cute
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
09-05-2011, 12:05:15

Chris Brown & Benny Benassi - Beautiful People

Chris Brown & Benny Benassi - Beautiful People
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
03-05-2011, 11:14:16

Jessie J - Nobody's Perfect

Beautiful Jessie J - Nobody's Perfect
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: +ERELA+, olti

Pink - F**kin' Perfect

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
02-04-2011, 01:15:40

Katy Perry - 'E.T.'

Katy Perry and Kanye West are an unlikely duo, and the video of their collaboration is a fittingly bizarre sci-fi oddity.[html]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqedreamm
21-03-2011, 12:29:57

The Pierces - You'll Be Mine

Nje nga meee te pelqyerat e diteve te fundit. :) The Pierces - You'll Be Mine (Official Video) HD
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
17-03-2011, 18:18:09

Nicole Scherzinger - Don't Hold Your Breath

Nicole Scherzinger - Don't Hold Your Breath
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
06-03-2011, 11:20:26

Natalia Kills - Mirrors

Imagjinoni Lady Gaga seksi dhe terhqese. Ok nuk mundni sepse Lady eshte thjeshte e shkurt totalisht jo-seksi dhe hic fare terhqese, se paku per njerez me shije njerezore :D Por Natalia Kills nga ana tjeter i ka te gjitha ato qe i mungojne Lad Gaga, duke shtuar qe ka gati dhe zerin e klonuar te Lady Gaga. Natalia Kills - M
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-02-2011, 00:16:33

Roxette - She's Got Nothing On (But The Radio)

Sa jane plakur keta. Por muzika mbetet e mira ama. Roxette - She's Got Nothing On (But The Radio) Roxette - She's Got Nothing On (But The Radio)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: dreamm, Trendafili i kuq

Adele - Someone Like You

dreamm
22-02-2011, 13:39:47
me 2.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-02-2011, 15:09:44

Empire Of The Sun - We Are The People

Music video by Empire Of The Sun performing We Are The People. Empire Of The Sun - We Are The People
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Jessie J - Do it like u dude

ßåßy ღ
07-02-2011, 12:03:35
Lady gaga..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Trendafili i kuq

Alexis Jordan - Happiness

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeßåßy ღ
02-02-2011, 22:52:56

Enrique Iglesias - Tonight (I'm Lovin' You)

♥ Tonight (I'm Lovin' You)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, dreamm

Bruno Mars - Grenade

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-01-2011, 11:49:56

Inna - Deja Vu (feat. Bob Taylor)

Nje tjeter sukses vjen nga Rumania. Dikan vertete te bekan muzike keta rumunet! Te pakten suksese komerciale qe mbulojne toplistat dhe diskot europiane kane arritur te realizojne brenda nje kohe te shkurter. Inna - Deja Vu (feat. Bob Taylor) Official New Video
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe