Videoklipe Muzikore - 7

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Video te ndryshme muzikore nga Youtube, Dailymotion, Metacafe, Google Video etj

dreamm
23-09-2010, 22:10:49

Ke$ha - Take It Off

Kjo "E cuditshmja" :D :D Ke$ha - Take It Off
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Cheryl Cole - Promise This

ßåßy ღ
17-09-2010, 15:52:56
Only u...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


ßåßy ღ
15-09-2010, 16:56:01

Katy Perry - Teenage dream

Ja dhe nje nga Kety :)..ka thene qe ia ka kushtuar te fejuarit (Rusell Brand)..can't imagine them together.. ^o) :D Katy Perry - Teenage Dream [Official Video]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Charlee - Boy Like You

ßåßy ღ
15-09-2010, 16:30:44
I like her
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
25-08-2010, 09:26:54

Taio Cruz - Dynamite

Kete vere vec ket kam degj te shumten e kohes.. :D Taio Cruz - Dynamite
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
22-08-2010, 09:38:00

Beyonce - Why don't u love me

Me kete sme pelqen dhe aq shume kjo..zeri i saj eshte fantastik por keto veshjet qe ka zgjedh :S Beyoncé - Why Don't You Love Me (Official Video) HQ
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: adushe, Trendafili i kuq, olti

Getting Over You f/ Fergie & LMFAO

BabyGirlⓋⓛⓅ
16-08-2010, 20:50:45
1-sh eshte
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
06-08-2010, 10:05:44

Madcon - Glow

Kjo kenga u prezantua per here te pare ne finalen e Eurovizionit. Mire qe s'ishin ne gare se nuk do kishin pasur konkurente te denje :D Madcon - Glow - Official HD Video
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
18-07-2010, 18:29:27

Velile & Safri Duo - Helele [Official Video]

Velile & Safri Duo - Helele [Official Video] WM Song 2010 Velile & Safri Duo - Helele [Official Video]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, dreamm, Trendafili i kuq

Kylie Minouge - All the lovers

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

Miley Cyrus - Can't Be Tamed

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
04-07-2010, 01:42:14
...u be goce e madhe dhe u terbua!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-06-2010, 09:27:32

Marina & The Diamonds - "Hollywood"

MARINA AND THE DIAMONDS | HOLLYWOOD MARINA AND THE DIAMONDS | HOLLYWOOD Nga zeri duket si nje klon i Katy Perry kjo Marina.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
dreamm
17-05-2010, 15:03:49

Ke$ha - Your Love Is My Drug

What about this one???:) Kjo te ben ta duash me zor :D :D Ke$ha - Your Love Is My Drug
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
04-05-2010, 23:45:58

Gabriella Cilmi - On A Mission

Gabriella Cilmi - On A Mission (Official Video) HQ Gabriella Cilmi - On A Mission (Official Video) HQ
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Cheryl Cole - Parachute

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
23-04-2010, 23:13:01

"Empire State of Mind" Jay-Z | Alicia Keys

"Empire State of Mind" Jay-Z | Alicia Keys [OFFICIAL VIDEO]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-04-2010, 11:38:01

The Gossip - "Heavy Cross"

The Gossip - "Heavy Cross" Nese s'e ke pare mepare videon e kenges eshte e veshtire te besosh se ate ze e ka ajo pesha e rende me emrin Beth Dito :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
22-04-2010, 11:30:28

OneRepublic - All The Right Moves

Per mendimin tim nje nga kenget me te mira qe ka bere One Republic! OneRepublic - All The Right Moves
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, dreamm

Rhianna "Rude boy"!

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
27-03-2010, 19:33:55
Citim nga: dreamm ne 26-03-2010, 23:47:07..more like "Rude Girl" Agreed!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
21-02-2010, 00:05:05

Kesha "Blah blah blah"

Kjo e ka kap keq me jack... :D ...zerin e ka nice.. :) Kesha - Blah Blah Blah (Live Feb 18th 2010) HQ
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe