Videoklipe Muzikore - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Video te ndryshme muzikore nga Youtube, Dailymotion, Metacafe, Google Video etj

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, erlehta, dreamm

Kesha "Tik Tok" (Official Music Video)

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
28-01-2010, 22:09:15
Kenga eshte e kendshme, po s'me plq gjendja e saj gjysem e droguar ne video.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Trendafili i kuq, olti

La Roux - Bulletproof

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Trendafili i kuq

Boyzone..Gave it all away

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
25-01-2010, 14:26:20
Shume e bukur, por shume e trishte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
21-01-2010, 00:21:11

Timbaland Ft Katy Perry If We Ever Meet Again

Timbaland Ft Katy Perry If We Ever Meet Again Offi...Try our new playerTimbaland feat. Katy Perry If We Ever Meet Again VideoOfficial video of Timbaland's new single off Shock Value 2...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, dreamm, olti

Lady Gaga "Paparazzi"

kengaime
14-01-2010, 14:41:32
Kendon mire dreqja ama
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, dreamm, Trendafili i kuq

Lady Gaga - Bad Romance

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
12-01-2010, 22:08:29
Mund te jete e cuditshme ne shume aspekte, por di te kendoje live ama... :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
12-08-2009, 00:22:03

Primavera in Anticipo - Laura Pausini & James Blunt

Pas shume vitesh Laura Pausini rikthehet ne bashkepunim me James Blunt, me nje kenge qe ka pushtuar radiot dhe hitlistat.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-07-2009, 13:38:50

Emiliana Torrini - Jungle Drum

Hiti i veres 2009. Nje kenge e lezetshme qe po pushton radiot keto javet e fundit. Emilíana Torrini - Jungle Drum
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-06-2009, 07:52:52

Video te Michael Jackson!

Si shenje respekti dhe tributi ndaj mbreti te vdekur te pop-it, Michael Jackson, ju ftoj te postoni sa me shume video nga karriera e tij e gjate dhe spektakolare.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: katy, erlehta, Konjaku

Katy Perry "Hot 'n' cold"

katy
16-01-2009, 23:57:11
Katy Perry Vjen me një kenge te re te titulluar "Hot'n'cold" qe ka potencial te bëhet hit si e para, edhe se nuk është aq e veçantë sa superhiti i saj i parë "I kissed a girl".
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm, olti

Britney Spears - Womanizer (Director's Cut)

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
dsshkup
15-10-2008, 16:58:59

Gold AG - Shipni Etnike

Gold AG - Shipni Etnike (DJ SUAT BEAT )
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Gabriella Cilmi 'Sweet About Me'

ßåßy ღ
07-08-2008, 15:02:19
Ka ze fantastik kjo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: artemisa

Kenge per nenen

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BeRni

Elvana Gjata Video

Berni
16-07-2008, 16:38:47
Elvana Gjata - Vetes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-07-2008, 16:24:32

Etno Engjujt Video

Etno Engjujt - Erdha nga Kosova ooo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-07-2008, 16:15:31

Redon Makashi Video

Redon Makashi - Pse me ben te te urrej
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe