Caro Emerald - A Night Like This - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Caro Emerald - A Night Like This

· 2 · 248

Caro Emerald - A Night Like This

· 2 · 248

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 19-04-2011, 11:44:44
  Caro Emerald  me "A Night Like This" ben te vjetren moderne :) Javet e fundit kudo ne Europe kjo kenge po ben buje. Caro Emerald eshte hollandeze, ka mbaruar shkollen artistike per muzike Jazz dhe rastesisht qelloi te ishte nje here ne studion e regjistrimit te nje miku (nje histori klasiki kjo, me keto rastesite :) ), ku kendoi, u pelqye dhe tani buja u shpernda neper Europe.

  Caro Emerald - A Night Like This - Official video

  • Postime: 12151
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 11-01-2012, 12:11:50

  Temat e fundit