Cheryl - Call My Name - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cheryl - Call My Name

· 4 · 414

Cheryl - Call My Name

· 4 · 414

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 03-05-2012, 12:11:35
  Max...t'pershendes   :D :P


  Cheryl - Call My Name

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 05-05-2012, 16:22:58
  E shikova sot ne mengjes, e bukur per me u pa eshte por nuk kam ca shtoj tj :D

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 22-06-2012, 16:11:56
   :O

  Ne vend te pare kjo per here te 3-te.. :D...epo ky nese nuk eshte shans :D s'di cfare emri ti ve :D :D

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #3 ne: 23-06-2012, 07:17:45
  R u serious? ^o)...nuk e kam degju vetem 3-4 her qe kur ka dale.... :D

  Temat e fundit