Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.) - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)

· 2 · 233

Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)

· 2 · 233

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 13-06-2011, 21:57:21
  You're invited to the party of the year! Find out what happened to Kathy Beth Terry in the official music video for Katy Perry's "Last Friday Night (T.G.I.F.)" featuring Rebecca Black, Darren Criss, Kevin McHale, Hanson, Kenny G, Debbie Gibson and Corey Feldman!

  • Postime: 18278
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 16-06-2011, 12:26:22
  Videoklipi shume funny..kur e pash ne fillim kam qesh.. :D..kenga eshte ok

  Temat e fundit