Lawson - Standing In The Dark - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lawson - Standing In The Dark

· 1 · 257

Lawson - Standing In The Dark

· 1 · 257

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 02-10-2012, 12:56:33
  Niceee one :) :)

  Lawson - Standing In The Dark

  ...Sitting here wide awake
  Thinking about when I last saw you
  I know you're not far away
  Close my eyes and I still see you
  Lying here next to me
  Wearing nothing but a smile...

  Temat e fundit