Matt Cardle - When We Collide - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Matt Cardle - When We Collide

· 4 · 336

Matt Cardle - When We Collide

· 4 · 336

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 20-12-2010, 15:48:23
  Good looking..boring song...fitoi X Factor javen qe shkoi.. :D

  Matt Cardle - When We Collide (Official HD Music Video)

  • Postime: 12151
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 20-12-2010, 17:23:37
   :) :) Ketij i kam dhene voten cdo jave. :)
  Kjo kenga s'para me pelqen shume, ama ate te Bruno-s dhe te Leona-s i ka qareee me lot. :)

  • Postime: 18277
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 21-12-2010, 11:26:05
  Tek kenga Burnos me ka pelqyer dhe mua....edhe tek Rihanna..:D

  • Postime: 18277
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  Temat e fundit