Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me

· 2 · 505

Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me

· 2 · 505

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 01-08-2011, 12:42:12
  Hhmm so lovely both of them :)

  Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 22-08-2011, 12:31:37
  Kjo eshte my summer hit per 2011..........:X

  Temat e fundit