Sebastian Ingrosso, Tommy Trash, John Martin - Reload - Videoklipe Muzikore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sebastian Ingrosso, Tommy Trash, John Martin - Reload

· 3 · 308

Sebastian Ingrosso, Tommy Trash, John Martin - Reload

· 3 · 308

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  ne: 20-07-2013, 11:59:54
  ................... ................... ................... ......

  Sebastian Ingrosso, Tommy Trash, John Martin - Reload

  When you want to get off the ground
  But gravity pulls you down
  Gravity pulls you down.
  And when you feel out of place
  You don’t have to be afraid
  No you don’t have to be afraid..

  • Postime: 12151
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 27-08-2013, 20:20:33
  ...my summer hit ^o)

  • Postime: 18277
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #2 ne: 29-08-2013, 10:55:14
  Nice :D

  Temat e fundit