×

Bota e yjeve te spektaklit, artit dhe kultures

Foto nga vipat shqiptare

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 20

Lajme flash nga vipat shqiptare

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 22

Loredana dhe Mozzik drejte ndarjes?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 10 · 2882

The Kardashians

Nisur nga InfoZ  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 124

Klevina

Nisur nga Ωμέγα  | Postimi i fundit nga erlehta    · 3 · 186

Rike Roci me pushime

Nisur nga InfoZ  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 118

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 125

Diellza Kolgeci

Nisur nga BabyDance  | Postimi i fundit nga M A X    · 4 · 4733

Ferdinand Radi

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1722

*Kadri Roshi*

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 1494

Drita Pelinku

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 394

Nina Mula (Odjankova)

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 3 · 598

Tinka Kurti

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga dreamm    · 2 · 1331

Roza Anagnosti

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 2 · 500

Reshat Arbana

Nisur nga InfoZ  | Postimi i fundit nga dreamm    · 2 · 510

Ilir Terpini

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 418

Eliza Dushku

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 3 4 5 6 » · 133 · 23913

Elvis Pupa

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 600

Shuhet Vasillaq Vangjeli

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 468

Margarita Xhepa

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 558

Vangjush Furrxhi

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 490

Robert Ndrenika!

Nisur nga sorelina  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 1176

James Biberi

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 373

Rekuiem për Xhanfise Keko-n

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 516

Enea Zhegu "Tomka".

Nisur nga sorelina  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 2856

Agron Llakaj !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga BabyGirlⓋⓛⓅ    · 8 · 4800

Amanda Pellumbi, do të pushtoj kinemanë !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Sara Caushaj    · 1 · 3171

Vetevritet aktori Llazi Serbo

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 934

Domenika: Seldi eshte homoseksual

Nisur nga Vip News  | Postimi i fundit nga Alisia Hoxha    · 24 · 7884