×

Bota e yjeve te spektaklit, artit dhe kultures

Domenika: Seldi eshte homoseksual

Nisur nga Vip News  | Postimi i fundit nga Alisia Hoxha    · 24 · 7980

Vdes aktori Bep Shikoka

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 943

Hollivudi i shqiptarëve

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1120

Bekim Fehmiu

Nisur nga BabyDance  | Postimi i fundit nga Berni    · 9 · 8345

Vdes aktori Agim Qirjaqi

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga erlehta    · 2 · 1415

Fadil Hasa

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1686

Matilda Makoci

Nisur nga gajdexhi  | Postimi i fundit nga gajdexhi    · 0 · 5541

Kledi Kadiu!

Nisur nga Belinaa  | Postimi i fundit nga erlehta    · 9 · 3020

Arta Dobroshi!

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga Berni    · 4 · 6574

Biografi dhe filmografi te aktoreve shqiptare

Nisur nga kela  | Postimi i fundit nga shmeki    · 7 · 4075

Xhemi Shehu

Nisur nga *Ena*  | Postimi i fundit nga Veleshta1    · 15 · 10495

Leon Cino

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 1 · 1250

Besim Zekthi

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 1 · 1481

Gjini ikën nga “Portokallia”

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 5 · 2056

Lajme rreth Artisteve Shqiptare !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 806

Elona Bojaxhi

Nisur nga Dalber  | Postimi i fundit nga Lumlumi    · 8 · 3226

Cfare kerkon sot Taulanti.

Nisur nga sorelina  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 1128

Yllka Gashi

Nisur nga BabyDance  | Postimi i fundit nga BabyDance    · 9 · 21054

Endri Roshi

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1360

Rajmonda Bulku.

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga CTS    · 1 · 2678

Klajdi Selimi !

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga [TRAFIKER OF COLUMBIA]    · 21 · 4520