×

Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019

Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019

· 2 · 185

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 02-07-2019, 18:28:08
Sunny Hill Festival ne Prishtine do te kete dhe dy pop-yje te kohes tone.

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 02-07-2019, 21:33:23
Kjo Majli e ka zerin si mashkull, ose si trans :D
 

Kujt i merr borxh qeveria?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-03-2020, 22:05:24
nga InfoZ
Dua Lipa (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 28-06-2020, 18:48:11
nga M A X
Kenga Magjike 2019

Nisur nga M A XRubrika Festivale dhe Koncerte

Postimi i fundit 14-12-2019, 08:49:49
nga Gjumashi
Kordelet jane trendi më i preferuar i vitit 2019

Nisur nga M A XRubrika E Bukura

Postimi i fundit 11-09-2019, 13:48:13
nga M A X
Sot, 30 qershor 2019, ka votime, por pa zgjedhje e pa zgjidhje!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 01-07-2019, 20:42:32
nga Ωμέγα