Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019 - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019

Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019

· 2 · 519

  • Postime: 27909
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-07-2019, 18:28:08
Sunny Hill Festival ne Prishtine do te kete dhe dy pop-yje te kohes tone.

  • Postime: 611
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-07-2019, 21:33:23
Kjo Majli e ka zerin si mashkull, ose si trans :D

Temat e fundit