×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 02-07-2019, 21:33:23 »

Kjo Majli e ka zerin si mashkull, ose si trans :D
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 18:28:08 »

Sunny Hill Festival ne Prishtine do te kete dhe dy pop-yje te kohes tone.
https://twitter.com/DUALIPA/status/1145641566968647681