×
Hyrja
Profili

Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019

Dua Lipa merr dhe Miley Cyrus ne Sunny Hill Festival 2019

· 2 · 362

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-07-2019, 18:28:08
Sunny Hill Festival ne Prishtine do te kete dhe dy pop-yje te kohes tone.

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-07-2019, 21:33:23
Kjo Majli e ka zerin si mashkull, ose si trans :D

Temat e fundit