×

Enver Gjokaj perkrah Robert De Niero ne filmin “Stone”

Enver Gjokaj perkrah Robert De Niero ne filmin “Stone”

· 1 · 629

  • Postime: 1073
Vip News
ne: 10-10-2010, 11:50:04
Enver Gjokaj perkrah Robert De Niero ne filmin “Stone”
      


Këtë javë në të gjitha kinematë amerikane shfaqet filmi “Stone”, në të cilin interpreton edhe aktori me origjinë shqiptare, Enver Gjokaj. Ky mendohet të jetë dhe roli, i cili do t’i japi Enverit statusin e një prej aktorëve të rinj më premtues në Hollivud, pasi ai interpreton përkrah ikonave të kinematografisë botërore Robert De Niero, [...]
      

http://vipat.info/enver-gjokaj-perkrah-robert-de-niero-ne-filmin-stone/
      
 

Kush ka qene Enver Hoxha?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:47:01
nga M A X
Kush ishte Enver Hoxha?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 21:12:30
nga M A X
Revolucioni Kulturor ne Shqiperine e Enver Hoxhes

Nisur nga M A XRubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 06-01-2020, 01:43:01
nga Alban
Hrushovi: Enver Hoxha është një bandit, u vinte litarin në qafë njerëzve

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 25-03-2019, 23:40:41
nga M A X
'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

Nisur nga Invisible GirlRubrika Letra

Postimi i fundit 03-09-2012, 00:08:11
nga dreamm