×
Hyrja
Profili

Kush e bën më bukur sparkaten?

Kush e bën më bukur sparkaten?

· 1 · 609

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 13-08-2020, 19:47:15
 

Pozat e fotove verore me rrobebanjo ndryshojnë nga njëra tjetra ashtu siç ndryshojnë njerezit nga njëri-tjetri. Por dy balerinat kanë zgjedhur një stil fotoje te përbashkët, disi më seksi dhe provokative. Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha brenda pak orëve kanë publikuar në Instagram foto me të njejten pozë, atë të sparkates. Tek foto e publikuar nga Klauida vihet re simetria e pozës ndërkohë që në fotografinë e Albës bie në sy që ka përthyer këmbën e majtë, një lëvizje që duket e vështirë.  Dihet se te dyja kanë qënë kolege të mira nën trupën e Baletit Albi Nako dhe ne distancë e kanë ruajtur etikën, megjithëse jeta e ka sjellë që bashkë të ndajnë shumë. Dhe megjithëse të dyja janë pa diskutim te afta në streching, gjithkush ka mendimin e tij, se sparkata e kujt është më interesante ajo e Albës apo ajo e Klaudias?

©LAPSI.AL
 

Kush është Dritan Abazoviç?

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:25:28
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ