×
Hyrja
Profili

Kush e bën më bukur sparkaten?

Kush e bën më bukur sparkaten?

· 1 · 668

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-08-2020, 19:47:15
 

Pozat e fotove verore me rrobebanjo ndryshojnë nga njëra tjetra ashtu siç ndryshojnë njerezit nga njëri-tjetri. Por dy balerinat kanë zgjedhur një stil fotoje te përbashkët, disi më seksi dhe provokative. Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha brenda pak orëve kanë publikuar në Instagram foto me të njejten pozë, atë të sparkates. Tek foto e publikuar nga Klauida vihet re simetria e pozës ndërkohë që në fotografinë e Albës bie në sy që ka përthyer këmbën e majtë, një lëvizje që duket e vështirë.  Dihet se te dyja kanë qënë kolege të mira nën trupën e Baletit Albi Nako dhe ne distancë e kanë ruajtur etikën, megjithëse jeta e ka sjellë që bashkë të ndajnë shumë. Dhe megjithëse të dyja janë pa diskutim te afta në streching, gjithkush ka mendimin e tij, se sparkata e kujt është më interesante ajo e Albës apo ajo e Klaudias?

©LAPSI.AL

Temat e fundit