×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-05-2020, 10:14:35 »

Lexova diku qe Loredanes i mungon ajo cfare kishte me Mozikin. Me ne fund e ka kuptuar cfare ka humbur😏
 
Postuar nga: erlehta
« ne: 29-01-2020, 07:03:28 »

Modeli i flokëve dhe syzat e Mozzik me kane pëlqyer shumë 😂
Postuar nga: Parloté
« ne: 23-01-2020, 10:58:23 »

Sido qoftë një të mirë ka kënga, Tayna këndon..... :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 23-01-2020, 07:02:32 »

E ka mbush kupën Loredana.
Gjithsesi e une jam e mendimit, kurr nuk duhet folur negativisht për nënën e femijeve te zu.
Postuar nga: M A X
« ne: 22-01-2020, 21:16:46 »

A eshte ky nje didikim i Mozzik per Loredanen? Ne tekst ashtu duket, edhe se ne nje interviste ka pas thene se kurre nuk do mund te bente nje track negativ per nenen e femijes se tij.
https://www.youtube.com/watch?v=zVvGZNM0fCA
Postuar nga: M A X
« ne: 17-01-2020, 16:48:48 »

Per Loredanen ndarja eshte ende e pakuptueshme pse ka ndodhur.
 
Postuar nga: erlehta
« ne: 05-11-2019, 15:53:30 »

 Ne Sevilla, Spanje është zhvilluar MTV Award e Loradana ishte shpallur artistja më e mire Zvicerane.
Ka takuar e Ronaldon 😁
Ndersa cifti nga Uellsi është ankuar , si ka mundësi të vlerësohet me cmim nje kriminele 🤔
Postuar nga: Charlie
« ne: 30-10-2019, 19:44:45 »

Eh more "XIKI" :D, kesaj i thojne "Das Blaue vom Himmel versprechen" :D
Postuar nga: M A X
« ne: 20-10-2019, 17:16:47 »

 

Pas deklaratës së Loredanës për ndarjen e tyre, e cila ishte e para që theu heshtjen pas shumë dyshimeve rreth marrëdhënies që kishin, situata u bë akoma dhe më e qartë.

Dukshëm të dy kanë ecur para, këngëtarja me turin e saj dhe Mozzik me muzikën e tij.

Ai ka zbuluar se do të publikohet shumë shpejt projekti i fundit, i titulluar “Dhelpër dinake”.

Këtë e ka lajmëruar me anë të një postimi në Instagram, në të cilin shkruan: “Dhelpër Dinake po vjen. Me ndërru lojën në vjeshtë, veç unë di”.

Nisur nga titulli, kënga të jep idenë se është një dedikim për ish-partneren e tij, por na mbetet të presim derisa të publikohet, për ta kuptuar edhe më mirë. Standard.al
Postuar nga: M A X
« ne: 13-10-2019, 00:22:32 »

Në një status të gjatë në Instagram, Loredana pranoi se i kishte dhënë fund me Mozzik, ndaj tashmë i duhej të punonte fort pasi ishte një nënë beqare. Për më tepër, Loredana tregoi se do ta realizonte e vetme turin e vitit 2020, i cili ishte parashikuar të bëhej së bashku me partnerin, Mozzik.

https://www.instagram.com/p/B3eUne5olak/