×
Hyrja
Profili

Mamaja e Seldit: “Ju rrëfej të vërtetën për lidhjen e djalit tim me Sinanin”

Mamaja e Seldit: “Ju rrëfej të vërtetën për lidhjen e djalit tim me Sinanin”

· 11 · 1763

 • Postime: 1073
Vip News
ne: 07-08-2010, 19:50:12
Mamaja e Seldit: “Ju rrëfej të vërtetën për lidhjen e djalit tim me Sinanin”
      


Zhurma e madhe mediatike e krijuar këtë javë pas një interviste ekskluzive që gazeta “Panorama” botoi të shtunën e kaluar për ndarjen e Domenikës nga Seldi, çifti që u lidh gjatë bashkëjetesës në reality show-n “Big Brother 3” dha dhe deklaratën e saj shokuese që ishte ndarë nga ai për shkak të homoseksualitetit. Ajo përmendi [...]
         

http://vipat.info/mamaja-e-seldit-%e2%80%9cju-rrefej-te-verteten-per-lidhjen-e-djalit-tim-me-sinanin%e2%80%9d/
      

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
Amy A.
#1 ne: 07-08-2010, 19:52:43
mos harro temat per prononcimin e Erionit (1) , Jetmirit (2) dhe Tatianes (3)   :P

Forumi mbetet ne Pritje !
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#2 ne: 07-08-2010, 20:21:57
mos harro temat per prononcimin e Erionit (1) , Jetmirit (2) dhe Tatianes (3)   :P

Forumi mbetet ne Pritje !

Mos i fol, se o robot ka thon Maxi, nuk t'merr vesh! :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 07-08-2010, 22:15:20
Robot eshte yes ^o)

U bone te pasur familjet e ketyre me kete histori.. :D

 • Postime: 227
babjusi
#4 ne: 07-08-2010, 22:19:46
Ca gallate qe ka ne Shqiperi. Populli nuk ka buke te haj, i mbyti krimi dhe korrupsioni dhe merren me muhabete te tilla plerash.

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
BabyGirlⓋⓛⓅ
#5 ne: 08-08-2010, 00:20:16
Si keni nerva qe merreni me keto mor aman le te bejn cte duan dac te ndahen dac te lidhen

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#6 ne: 08-08-2010, 00:35:35
seldi me domin i bejn kto per te marr no1 lek nga gazetat dhe tv..domenika esht experte per kto lloj gjerash i ka punu rrugeve te italis zbor ska len fanar e burdel..seldi kalama... nuk ja vlen te meresh me kta.

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
BabyGirlⓋⓛⓅ
#7 ne: 08-08-2010, 01:05:59
seldi me domin i bejn kto per te marr no1 lek nga gazetat dhe tv..domenika esht experte per kto lloj gjerash i ka punu rrugeve te italis zbor ska len fanar e burdel..seldi kalama... nuk ja vlen te meresh me kta.

dakort jam me ty mereesh me keto fundrimat qe mban kjo tok seldit i falet se o i vogel po domit jo

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8 ne: 19-02-2020, 07:45:45
Hahahahaha
Ehh cfare nuk eshte diskutuar me pare 😂

 • Postime: 230
Passion
#9 ne: 19-02-2020, 12:06:58
Hahahahaha
Ehh cfare nuk eshte diskutuar me pare 😂

Me te rinj dikur
e me te papune  :D

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#10 ne: 21-02-2020, 08:55:32
Ketu eshte diskutuar dhe per mac e per minjte :D