Marina Vjollca dhe Getoar Selimi - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

· 4 · 547

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-06-2019, 12:27:15
Geti dhe Marina behen prinder
 

Eshtë përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë. Por gjithçka mbeti në nivelin e thashethemeve. Kujtojmë që vitin e kaluar Marina për muaj të tërë u tha se ishte shtatzënë e më pas moderatorja deklaroi se nuk ishte e vërtetë.Mirëpo këtë herë duket se Geti dhe Marina e ka dhënë vetë lajmin e ëmbël me foton e fundit të postuar në Instagram. Fansat po dyshojnë se çifti po pret një fëmijë pasi në foto shfaqen të dy duke mbajtur duart tek barku i Marinës teksa duken shumë të lumtur.

“Keshtu sic duket foto do jeni shtatzene. Ishalla do beni nje bebe teper te bukur se jeni te dy si rrush”, “Marina shtatzene? Te pakten ne foto keshtu duket duke pare qe Geti dhe Marina kane vendosur doren tek barku i Marines”, “Po vjen nje bebe”, janë disa nga komentet e shumta të fansave teksa ky postim i Marinës është mbushur me pyetjen nëse ajo është shtatzënë.

 • Postime: 611
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-06-2019, 22:15:33
Hajt me jete te gjate 😃

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-06-2019, 21:52:42
“Çupa- çupa me mbretëreshën time”, shkruan reperi krahas fotos, e cila ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-05-2020, 00:20:29
Geti dhe Marina te makina 😀
 

Temat e fundit