×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 27-05-2020, 00:20:29 »

Geti dhe Marina te makina 😀
 
Postuar nga: M A X
« ne: 28-06-2019, 21:52:42 »

“Çupa- çupa me mbretëreshën time”, shkruan reperi krahas fotos, e cila ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

 
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 18-06-2019, 22:15:33 »

Hajt me jete te gjate 😃
Postuar nga: M A X
« ne: 18-06-2019, 12:27:15 »

Geti dhe Marina behen prinder
 

Eshtë përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë. Por gjithçka mbeti në nivelin e thashethemeve. Kujtojmë që vitin e kaluar Marina për muaj të tërë u tha se ishte shtatzënë e më pas moderatorja deklaroi se nuk ishte e vërtetë.Mirëpo këtë herë duket se Geti dhe Marina e ka dhënë vetë lajmin e ëmbël me foton e fundit të postuar në Instagram. Fansat po dyshojnë se çifti po pret një fëmijë pasi në foto shfaqen të dy duke mbajtur duart tek barku i Marinës teksa duken shumë të lumtur.

“Keshtu sic duket foto do jeni shtatzene. Ishalla do beni nje bebe teper te bukur se jeni te dy si rrush”, “Marina shtatzene? Te pakten ne foto keshtu duket duke pare qe Geti dhe Marina kane vendosur doren tek barku i Marines”, “Po vjen nje bebe”, janë disa nga komentet e shumta të fansave teksa ky postim i Marinës është mbushur me pyetjen nëse ajo është shtatzënë.