×
Hyrja
Profili

News - Flash per Vipat e huaj

News - Flash per Vipat e huaj

· 158 · 16229

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#50 ne: 29-05-2007, 08:42:37
Ylli spanjoll i muzikes Enrique Iglesias dhe tenistja e famshme ruse Anna Kornikova kane bere publike ndarjen e tyre.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#51 ne: 02-06-2007, 11:20:02
Ne 5 Qershor Hilton ne burg .

 • Postime: 824
 • Gjinia: Femer
Amy
#52 ne: 19-06-2007, 20:03:29
Tom Cruize baba per here te dyte

 Tom Cruise do te behet baba per here te dyte. Ka qene vete aktorja, Katie, bashkeshortja e Tomit qe ua ka treguar sekretin miqve te saj te ngushte, por fjala mori dhene.

Ne fakt Tomi dhe Katie kishin vendosur t'i dhuronin nje vella ose nje moter vajzes se tyre Suri. Sipas informatave nga persona te besueshem, cifti tashme ndodhet ne qiellin e shtate. Aktorja, qe prillin e shkuar solli ne jete Surin, u mundua per disa kohe ta fshihte shtatzanine e dyte, por me ne fund nuk rezistoi dhe ua tregoi sekretin miqve te saj. Kati dhe Tom te dielen kane qene mes tifozerise ne stadiumin Bernabeu ne Madrid per te pare ndeshjen finale te Liges, Reali I Madridit ka marre kupen. Ne fund te ndeshjes Katie, Tom dhe bashkeshortet Beckham kane vajtur ne festen e organizuar per nder te kesaj fitore te Realit, dhe ku Katie, pavaresisht gjendjes se saj, e ka leshuar pak doren me pijet dhe ka pire ca si shume. As Tomi ska tentuar ta pengoje kete gje: Mesa duket, lumturia per t’u bere baba ka bere qe mos I shikoje gjerat ne detaj.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#53 ne: 20-06-2007, 09:53:05
Ne 5 Qershor Hilton ne burg .

Edhe cfare pastaj?  ^o)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#54 ne: 21-06-2007, 21:59:23
Asgje!

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#55 ne: 25-06-2007, 17:01:51
Ikona e "gjoksit" Pamela Anderson (se shpejti mbush 40), do te hapi ne Finlande nje Strip-Club dhe do e quaj "Laplant"
Por jo vetem kaq.
 Ex„Baywatch“ do te angazhohet per mbrojtjen e kafsheve.

 • Postime: 1580
sorelina
#56 ne: 03-07-2007, 22:10:01
Tom Cruise do te behet baba per here te dyte. Ka qene vete aktorja, Katie, bashkeshortja e Tomit qe ua ka treguar sekretin miqve te saj te ngushte, por fjala mori dhene.

Ne fakt Tomi dhe Katie kishin vendosur t'i dhuronin nje vella ose nje moter vajzes se tyre Suri. Sipas informatave nga persona te besueshem, cifti tashme ndodhet ne qiellin e shtate. Aktorja, qe prillin e shkuar solli ne jete Surin, u mundua per disa kohe ta fshihte shtatzanine e dyte, por me ne fund nuk rezistoi dhe ua tregoi sekretin miqve te saj. Kati dhe Tom te dielen kane qene mes tifozerise ne stadiumin Bernabeu ne Madrid per te pare ndeshjen finale te Liges, Reali I Madridit ka marre kupen. Ne fund te ndeshjes Katie, Tom dhe bashkeshortet Beckham kane vajtur ne festen e organizuar per nder te kesaj fitore te Realit, dhe ku Katie, pavaresisht gjendjes se saj, e ka leshuar pak doren me pijet dhe ka pire ca si shume. As Tomi ska tentuar ta pengoje kete gje: Mesa duket, lumturia per t’u bere baba ka bere qe mos I shikoje gjerat ne detaj

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#57 ne: 17-11-2007, 09:44:58
Autori britanik Mytchell Symons ka shkruar librin "Where Do Nudists Keep Their Hankies“ 
Protagoniste te librit te tij jane yjet e kinematografise, muzikes etj.
Nga studimet e tij doli ne pah: sex ne moshen me te re prej tete-vjecari ka bere Bond-ikona Sean Connery.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#58 ne: 01-12-2007, 22:07:31
US-Rapper Jay-Z kohet e fundit eshte ne dyshime. Ai dyshon se e dashura e tij, kengetarja bukuroshe Beyoncée ka tradhetuar. Pak kohe me pare Beyoncé,ka qendruar ne Moske per gati nje jave,e shoqeruar nga nje Bodyguard,me te cilin ndante dhe dhomen e gjumit. Ky fakt e ben Jay.Z te mendoj per nje tradheti te mundshme te se dashures me bodyguardin e saj ...

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#59 ne: 20-02-2008, 18:51:56
Hollywood-Beau George Clooney tashme i fejuar. Te pakten keshtu thone zhurmat e fundit. Behet fjale per fejesen me Sarah Larson, me te cilen  ka nje lidhje qe prej qershorit te vitit te kaluar. Gjithmone sipas thashethemeve, kjo fejese eshte bere me 14 shkurt, pra per Shen Valentin.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#60 ne: 20-02-2008, 18:54:42
„The Lord of the Rings“-Star Sean Bean martohet per te katerten here. Bashkshortja e radhes eshte Georgina Sutcliffe.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#61 ne: 21-02-2008, 17:06:02
Brad Pitt shqetesohet per dashurine e tij  Angelina Jolie.
Sipas Mediave amerikane, Jolie eshte semurur gjate nje udhetimi nga London per ne  Los Angeles. Ka pasur fillimisht rrjedhje gjaku nga hundet dhe me pas ka rene pa ndienja. Sipas zhurmave mendohet qe Jolie te jete shtatzene, madje te kete binjeke.
Pitt ka mare nje mjeke personale per tu kujdesur dite e nate per te.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#62 ne: 21-02-2008, 17:14:33
Gjenje ankthi dhe plot emocione per ciftin Lopez dhe Marc Anthony. Lopez i eshte drejtuar tashme  maternitetit ku ajo se shpejti do te sjelli ne jete binjaket e saj. Diva 38 vjecare mezi po pret momentin kur te mbushi krahet me engjejt e saj.
Nderkohe flitet qe publikimi i fotos se pare te binjakeve do te kushtoje rreth 6 milion Dollare.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#63 ne: 22-02-2008, 22:43:49
uauuuuu 6 milion dollare

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#64 ne: 23-02-2008, 19:56:08
Lopez i pruri ne jete bebushat e saj  :D
Fotot ende nuk jane bere publike  :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#65 ne: 01-03-2008, 16:56:51
Emrat e binjakeve jane Emma dhe Max  :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#66 ne: 20-03-2008, 21:48:58
"Desperate Housewife" Eva Longoria ka 200 pale kepuce dhe eshte shume e dashuruar me Tony Parker.


 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#67 ne: 20-03-2008, 21:54:03
"100 Unsexiest Women In The World 2008“
Ne tre vendet e para renditen
Amy Winehouse.
Britney Spears
Lindsay Lohan
Ne vendin e katert renditet Anne Will
Victoria Beckham ze vendin e peste
Hillary Clinton pozicionohet ne vendin e gjashtë
Me pas vijojne
Paris Hilton
Sarah Jessica Parker
Tine Wittler

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#68 ne: 31-03-2008, 22:04:58
Pop Diva Madonna po kujdeset kohët e fundit për kolegen e saj tashmë tepër te shkaterruar Britney Spears. Ne emisionin radiofonik„ Yo on E“ këngëtarja 49-vjeçare shprehet se mediat duhet ta lënë te qete Britney Spears. Ne duhet ta ndihmojme dhe ta shpetojme nga gjendja katastrofale qe ajo po kalon.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#69 ne: 24-04-2008, 19:35:54
Mariah Carey  rreshton ne raftin gjigand te kepuceve 10.000 pale.

Ylli i Popit Pink ka pasion te madh te gatuarin dhe punen ne bace (kopesht) Ne kopeshtim e saj ka mbjellur vete qepe, domate, sallate etj

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#70 ne: 29-04-2008, 19:26:55
Ex-Baywatchnixe Pamela Anderson vuan nga Hepatiti C
Thashethemet e fundit flasin per Amy Winehouse e cila ka tradhetuar bashkshortin e saj Blake Fielder-Civil.
Por Amy Winehouse ka reaguar ashper ndaj thashethemeve. Ajo shprehet se Blake eshte jeta e saj dhe kurre nuk ka menduar per ndarje apo tradheti.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#71 ne: 30-05-2008, 21:13:46
Lopez i pruri ne jetë bebushat e saj  :D
Fotot ende nuk janë bërë publike  :P

ja edhe fotot

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#72 ne: 08-07-2008, 17:49:09
Drew Barrymore dhe  Justin Long jane ndare. Lajmin e ben publik revista e madhe amerikane  "People" Maredhenja e tyre zgjati fatkeqsisht vetem nje vit.


 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#73 ne: 17-07-2008, 22:26:49
Eshte duke u xhiriar pjesa e dyte e filmit "Transformers",ne te cilin, sigurisht qe ka vendin e saj dhe bukuroshja e Holliwoodit Megan Fox. Regisseur i filmave  Science-Fiction  Michael Bay nuk i preferon femrat e dobeta, keshtu qe aktorja Fox duhet te shtoj kile.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#74 ne: 25-07-2008, 15:17:32
Will Smith, aktori më i pasur i Hollivudit

Will Smith është aktori më i pasur i Hollivudit. Sipas revistës “Forbes” Smith rezulton aktori më i paguar me 80 milionë dollarë të fituar në periudhën qershor 2007 – qershor 2008. Në krye të klasifikimit, së bashku me Smith, janë edhe Johnny Depp me 72 milionë, Eddie Murphy dhe Mike Meyers që ndajnë medaljen e bronxtë me 55 milionë dollarë. Arsyeja e portofolit të mbushur të Smith mendohet se gjendet tek suksesi i madh i “I am a legend”, film kampion i bazuar në romancën e Richard Matheson. Smith do të jetë sërish në ekranet tonapas një periudhe të shkurtër me një tjetër film në të cilin janë ndërthurur këndshëm aksioni dhe erotizmi. Filmi titullohet “Hancock” dhe aktori i famshëm do të jetë përkrah Charlize Theron. Ndërkohë aktorja më e paguar rezuton të jetë Cameron Diaz. Pasuria e saj, përveç filmave si “Night in Las Vegas”, vjen edhe nga dublimi i realizuar për “Shrek III” në të cilin ajo vjen si princesha Fiona. NË të njëjtin film të animuar morën pjesë edhe Eddie Murphy dhe Mike Meyers. Aktorët e nivelit të Leonardo Di Caprio, Bruce Ëillis dhe Ben Stiller janë përqëndruar në shifra më modeste: në periudhën 1 qershor 2007 – 1 qershor 2008, Di Caprio ka fituar 45 milionë, Ëillis 41 milion dhe Ben Stiller 40 milion dollarë.

G.Albania
 

news 24 albania live

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:33:21
nga InfoZ
News.arkiva.de

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 23:01:46
nga M A X
Shqip-news.ch

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 15-04-2020, 14:39:09
nga M A X
Real-news.tv

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 14-04-2020, 23:59:55
nga M A X
News 24 lajme

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:34:43
nga InfoZ