×

The Kardashians

The Kardashians

· 8 · 342

 • Postime: 21103
InfoZ
ne: 12-03-2013, 06:50:04
Përgjaket Kim Kardashian!

 

Mund të duket si një skenë filmi horror, por të mbetesh gjithmonë e bukur duket se kërkon sakrifica. Kim  Kardashian, në serinë e rradhës së programit të saj Reallity është filmuar duke implementuar teknikat e fundit të bukurisë. Fytyra e saj e mbuluar me gjak, nuk e ka penguar atë të shprehet.
 

 
« Editimi i fundit: 19-05-2020, 20:15:14 nga M A X »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 13-10-2019, 18:33:05
Fansat e Kim Kardashian janë shumë të zhgënjyer nga fustani që ajo zgjodhi për ceremoninë e pagëzimit të fëmijëve. Pak ditë më parë, Kim dhe Kourtney, morën fëmijët, udhëtuan drejt Armenisë dhe u pagëzuan.

“Faleminderit Armeni për këtë udhëtim të paharrueshëm,” shkruan Kim në një foto të sajën dhe të North. “E konsideroj bekim pagëzimin bashkë me fëmijët e mi në Mother See of Holy Etchmiadzin, katedralja kryesore e Armenisë, që ndonjëherë njihet edhe si Vatikani i Kishës Apolistike Armeniane. Kjo kishë u ndërtua në 303 pas Krishtit.” /lapsi.al

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 13-10-2019, 18:35:53
Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje.

 


Për këtë linjë ajo punoi shumë gjatë dhe marketingut i kushtoi një rëndësi shumë të madhe.
Duket se e gjithë kjo ia ka vlejtur dhe sipas mediave të huaja koleksioni ka qenë një super sukses. Që në minutën e parë që u hodh në treg, Kim fitoi plot 2 milionë dollarë nga shitjet.
Fluksi ishte shumë i madh dhe të gjitha femrat duket se mezi i kishin pritur produktet e reja të Kim. Pasuria e Kim Kardashian arrin 350 milionë dollarë dhe nga ky koleksion shifra e pasurisë së saj do të rritet edhe më shumë. /lapsi.al

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 19-05-2020, 20:19:37
Kim provokuese si gjithmone
 

 • Postime: 21103
InfoZ
#4 ne: 25-05-2020, 12:45:56
 

Kanye West është komentuar shpesh për diçka në veçanti. Reperi rrallë shihet i buzëqeshur.

 Të njejtin ‘problem’ gëzon edhe Victoria Beckham, por Kanye thyen çdo rekord. Megjithatë, Kim Kardashian e ka vërtetuar se bashkëshorti i saj mund të buzëqeshë, sidomos kur është pranë saj. Në 6-vjetorin e martesës, Kim ka publikuar dy foto krahë reperit. “Kaluan 6 vite. Na pret përjetësia. Deri në fund bashkë”, ka shkruar ajo. Kanye duket më i lumtur se kurrë dhe me të drejtë. Martesa mes tij dhe Kim po shkon më së miri. Çifti po shijojnë 4 fëmijët e tyre, ndërsa pasuria e secilit është gjithmonë e më shumë në rritje./lapsi.al

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 25-05-2020, 17:07:28
Khloe Kardashian
 
vipja
#6 ne: 26-05-2020, 12:10:12
Sa e gjate eshte Kim Kardashian? Kush e di?

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 15-06-2020, 22:16:37
Janë në cdo moment super të kuruara, dhe e dinim se duhet të shpenzojnë mjaft.

Thuhet se për një anëtare të familjes, mirembajtja e flokëve, thonjve dhe lëkures në muaj kushton deri në vlerën 145.000 euro. Ky është shpenzimi maksimal, dhe i takon Kimit, që sic thotë Express, llogarit këtu edhe trajtimet për nxirjen e trupit. Vetëm trajtimet e fytyrës i shkojnë 6.700 euro. Thonjtë i rregullon çdo 10 ditë, me një kosto prej 440 euro për çdo herë. 1.115 janë vetëm për vetullat, për shërbim në shtëpi. Khloe Kardashian shpenzon 127,300 euro në muaj, e këtu hyjne dhe paratë për seanca stërvitore personale me trajnerin Don-A-Matrix në shtëpi, i cili mendohet se paguhet deri në 2.230 euro në javë. Kylie Jenner shpenzon 123.800 euro në muaj. Ajo është kliente e rregullt e stilistit të flokëve Tokyo Stylez, i cili fiton nga ajo rreth 6000 euro për një shërbim në shtëpi dhe për produktet e tij.

Për fryrjen e buzëve, Kylie shpenzon 150 euro për një takim dhe mendohet se e merr këtë trajtim dy herë në muaj. Kourtney Kardashian mendohet se shpenzon shumë më pak sesa motrat e saj, rreth 60.230 euro në muaj, dhe e fundit në listë Kendall Jenner shpenzon 22.300 euro në muaj për pamjen e saj./lapsi