×
Hyrja
Profili

The Kardashians

The Kardashians

· 9 · 697

 • Postime: 21592

ne: 12-03-2013, 06:50:04
Përgjaket Kim Kardashian!

 

Mund të duket si një skenë filmi horror, por të mbetesh gjithmonë e bukur duket se kërkon sakrifica. Kim  Kardashian, në serinë e rradhës së programit të saj Reallity është filmuar duke implementuar teknikat e fundit të bukurisë. Fytyra e saj e mbuluar me gjak, nuk e ka penguar atë të shprehet.
 

 
« Editimi i fundit: 19-05-2020, 20:15:14 nga M A X »

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-10-2019, 18:33:05
Fansat e Kim Kardashian janë shumë të zhgënjyer nga fustani që ajo zgjodhi për ceremoninë e pagëzimit të fëmijëve. Pak ditë më parë, Kim dhe Kourtney, morën fëmijët, udhëtuan drejt Armenisë dhe u pagëzuan.

“Faleminderit Armeni për këtë udhëtim të paharrueshëm,” shkruan Kim në një foto të sajën dhe të North. “E konsideroj bekim pagëzimin bashkë me fëmijët e mi në Mother See of Holy Etchmiadzin, katedralja kryesore e Armenisë, që ndonjëherë njihet edhe si Vatikani i Kishës Apolistike Armeniane. Kjo kishë u ndërtua në 303 pas Krishtit.” /lapsi.al

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-10-2019, 18:35:53
Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje.

 


Për këtë linjë ajo punoi shumë gjatë dhe marketingut i kushtoi një rëndësi shumë të madhe.
Duket se e gjithë kjo ia ka vlejtur dhe sipas mediave të huaja koleksioni ka qenë një super sukses. Që në minutën e parë që u hodh në treg, Kim fitoi plot 2 milionë dollarë nga shitjet.
Fluksi ishte shumë i madh dhe të gjitha femrat duket se mezi i kishin pritur produktet e reja të Kim. Pasuria e Kim Kardashian arrin 350 milionë dollarë dhe nga ky koleksion shifra e pasurisë së saj do të rritet edhe më shumë. /lapsi.al

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-05-2020, 20:19:37
Kim provokuese si gjithmone
 

 • Postime: 21592

#4 ne: 25-05-2020, 12:45:56
 

Kanye West është komentuar shpesh për diçka në veçanti. Reperi rrallë shihet i buzëqeshur.

 Të njejtin ‘problem’ gëzon edhe Victoria Beckham, por Kanye thyen çdo rekord. Megjithatë, Kim Kardashian e ka vërtetuar se bashkëshorti i saj mund të buzëqeshë, sidomos kur është pranë saj. Në 6-vjetorin e martesës, Kim ka publikuar dy foto krahë reperit. “Kaluan 6 vite. Na pret përjetësia. Deri në fund bashkë”, ka shkruar ajo. Kanye duket më i lumtur se kurrë dhe me të drejtë. Martesa mes tij dhe Kim po shkon më së miri. Çifti po shijojnë 4 fëmijët e tyre, ndërsa pasuria e secilit është gjithmonë e më shumë në rritje./lapsi.al

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-05-2020, 17:07:28
Khloe Kardashian
 

#6 ne: 26-05-2020, 12:10:12
Sa e gjate eshte Kim Kardashian? Kush e di?

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 15-06-2020, 22:16:37
Janë në cdo moment super të kuruara, dhe e dinim se duhet të shpenzojnë mjaft.

Thuhet se për një anëtare të familjes, mirembajtja e flokëve, thonjve dhe lëkures në muaj kushton deri në vlerën 145.000 euro. Ky është shpenzimi maksimal, dhe i takon Kimit, që sic thotë Express, llogarit këtu edhe trajtimet për nxirjen e trupit. Vetëm trajtimet e fytyrës i shkojnë 6.700 euro. Thonjtë i rregullon çdo 10 ditë, me një kosto prej 440 euro për çdo herë. 1.115 janë vetëm për vetullat, për shërbim në shtëpi. Khloe Kardashian shpenzon 127,300 euro në muaj, e këtu hyjne dhe paratë për seanca stërvitore personale me trajnerin Don-A-Matrix në shtëpi, i cili mendohet se paguhet deri në 2.230 euro në javë. Kylie Jenner shpenzon 123.800 euro në muaj. Ajo është kliente e rregullt e stilistit të flokëve Tokyo Stylez, i cili fiton nga ajo rreth 6000 euro për një shërbim në shtëpi dhe për produktet e tij.

Për fryrjen e buzëve, Kylie shpenzon 150 euro për një takim dhe mendohet se e merr këtë trajtim dy herë në muaj. Kourtney Kardashian mendohet se shpenzon shumë më pak sesa motrat e saj, rreth 60.230 euro në muaj, dhe e fundit në listë Kendall Jenner shpenzon 22.300 euro në muaj për pamjen e saj./lapsi

 • Postime: 21592

#8 ne: 09-09-2020, 23:19:50
Ditën e djeshme bëri xhiron e rrjetit një foto e Khloe Kardashian, e cila shfaqej buzë detit me një fustan të gjerë. Mirëpo, nga pozicioni në foto, 36-vjeçares i dukej barku paksa i rrumbullakosur duke ngritur dyshimet për një shtatëzani të dytë Mirëpo, Khloe ka folur për herë të parë për lajmet rreth shtatzënisë dhe ka vendosur pikat mbi “i”. Për revistën “E!”, ylli i KUëTK, ajo e ka mohuar të jetë shtatzënë dhe duket se këtë lajm s’do ta dëgjojmë për disa kohë./lapsi

Temat e fundit