×
Hyrja
Profili

Rezeta Veliu - Aktore, modele, fotografe

Rezeta Veliu - Aktore, modele, fotografe

· 1 · 288

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-02-2020, 14:40:50
 

Rezeta Veliu eshte nje artiste shqiptare qe ka bere karriere ne Amerike, por per te cilen flitet pak ne vendlindje. Une e kam vene re rastesisht ne nje film te Netflix, film ky qe mban emrin e saj.  Rezeta ka pasur role ne disa filma e seri, si psh "Girls", "Orange Is The New Black", "Rosewood", "Law And Order", "Vera" dhe "My Life Is A Soundtrack".

Trailer i filmit "Rezeta"

Temat e fundit