×
Hyrja
Profili

Rike Roci me pushime

Rike Roci me pushime

· 2 · 363

  • Postime: 21558
InfoZ
ne: 02-09-2013, 00:50:02
Rike Roci, pushime në Ibiza
      

Rike Roci, pushime në Ibiza. Ajo do të mbahet mend gjatë si banorja më e bukur e “Big Brother 6”. Megjithëse jo me ‘kurorën’ e fitueses në kokë, Rike Roci mori këtë verë gjithë vëmendjen e medias, duke u kthyer kështu në personazhin më të dashur të kopertinave rozë. Linjat e nxehta dhe tiparet tipike mesdhetare, janë ato që e […]
      

      
« Editimi i fundit: 28-06-2019, 22:00:13 nga M A X »

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 28-06-2019, 21:59:40
Rike Roçi nuk la vend për imagjinatën, pozon pa reçipeta
 
 

Rike Roci (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 21:40:01
nga M A X