×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 28-06-2019, 21:59:40 »

Rike Roçi nuk la vend për imagjinatën, pozon pa reçipeta
 
Postuar nga: InfoZ
« ne: 02-09-2013, 00:50:02 »

Rike Roci, pushime në Ibiza
      

Rike Roci, pushime në Ibiza. Ajo do të mbahet mend gjatë si banorja më e bukur e “Big Brother 6”. Megjithëse jo me ‘kurorën’ e fitueses në kokë, Rike Roci mori këtë verë gjithë vëmendjen e medias, duke u kthyer kështu në personazhin më të dashur të kopertinave rozë. Linjat e nxehta dhe tiparet tipike mesdhetare, janë ato që e […]