×
Hyrja
Profili

Rike Roci me pushime

Rike Roci me pushime

· 2 · 413

  • Postime: 21592

ne: 02-09-2013, 00:50:02
Rike Roci, pushime në Ibiza
      

Rike Roci, pushime në Ibiza. Ajo do të mbahet mend gjatë si banorja më e bukur e “Big Brother 6”. Megjithëse jo me ‘kurorën’ e fitueses në kokë, Rike Roci mori këtë verë gjithë vëmendjen e medias, duke u kthyer kështu në personazhin më të dashur të kopertinave rozë. Linjat e nxehta dhe tiparet tipike mesdhetare, janë ato që e […]
      

      
« Editimi i fundit: 28-06-2019, 22:00:13 nga M A X »

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-06-2019, 21:59:40
Rike Roçi nuk la vend për imagjinatën, pozon pa reçipeta
 

Temat e fundit