×

Foto nga vipat shqiptare

Foto nga vipat shqiptare

· 14 · 287

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-01-2020, 15:44:50
Fotografi te ndryshme te vipave shqiptare.
« Editimi i fundit: 18-02-2020, 07:49:34 nga M A X »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 05-05-2020, 23:42:27
Rovena Stefa duket se nuk plaket kurre :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 18-05-2020, 19:46:39
Artjola Toska dhe Ramadan Krasniqi
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 20-05-2020, 11:04:51
Alketa Vejsiu dhe Blendi Fevziu
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 22-05-2020, 11:40:22
Aurela Gace dhe Eli Fara ne vitin 2002
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 22-05-2020, 11:42:21
Marina Fara dhe Aurela Gaçe
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 25-05-2020, 22:43:58
Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 27-05-2020, 00:13:53
Lorik Cana me bebin e tij
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 29-05-2020, 13:20:06
 

Blendi Fevziu dhe mjeku Pellumb Pipero

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 29-05-2020, 14:06:12
 

Ardit Gjebrea dhe Eni Cobani

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 29-05-2020, 14:08:10
Luana me Jul Deden dhe Gent Zenelaj
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#11 ne: 05-06-2020, 11:49:36
Cekja i Beratit dhe Ylli Baka
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#12 ne: 05-06-2020, 11:50:01
Marin Mema
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 05-06-2020, 11:50:31
Blendi Fevziu
 
 

Vera ne Foto

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 29-05-2020, 15:02:12
nga M A X
Foto fenomenale te bera me dron

Nisur nga InfoZRubrika Imazhe

Postimi i fundit 25-05-2020, 13:57:56
nga InfoZ
foto historike shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:55:23
nga InfoZ
foto nga librazhdi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:52
nga InfoZ
eligerta gjuzi foto

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:30:26
nga InfoZ