×
Hyrja
Profili

Foto nga vipat shqiptare

Foto nga vipat shqiptare

· 23 · 938

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2020, 15:44:50
Fotografi te ndryshme te vipave shqiptare.
« Editimi i fundit: 18-02-2020, 07:49:34 nga M A X »

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-05-2020, 23:42:27
Rovena Stefa duket se nuk plaket kurre :D

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-05-2020, 19:46:39
Artjola Toska dhe Ramadan Krasniqi
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-05-2020, 11:04:51
Alketa Vejsiu dhe Blendi Fevziu
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-05-2020, 11:40:22
Aurela Gace dhe Eli Fara ne vitin 2002
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 22-05-2020, 11:42:21
Marina Fara dhe Aurela Gaçe
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-05-2020, 22:43:58
Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 27-05-2020, 00:13:53
Lorik Cana me bebin e tij
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 29-05-2020, 13:20:06
 

Blendi Fevziu dhe mjeku Pellumb Pipero

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 29-05-2020, 14:06:12
 

Ardit Gjebrea dhe Eni Cobani

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-05-2020, 14:08:10
Luana me Jul Deden dhe Gent Zenelaj
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 05-06-2020, 11:49:36
Cekja i Beratit dhe Ylli Baka
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 05-06-2020, 11:50:01
Marin Mema
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 05-06-2020, 11:50:31
Blendi Fevziu
 

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 15-07-2020, 19:54:45
Xhemi Shehu dhe kolegu i saj Salsano Rrapi
 

 • Postime: 21592

#15 ne: 15-07-2020, 21:20:48
Dafina Zeqiri, Ledri Vulaj dhe Lumi B. Nga klipi i kenges Aman.
 

 • Postime: 21592

#16 ne: 16-07-2020, 13:52:06
Stafi i Portokallise
 

 • Postime: 21592

#17 ne: 17-07-2020, 01:21:15
Xhesi Mucaj, Capital T dhe Ledri Vulaj
 

 • Postime: 21592

#18 ne: 17-07-2020, 01:21:46
Ledri Vulaj dhe Capital T
 

 • Postime: 21592

#19 ne: 17-07-2020, 01:22:27
Olti Curri dhe Blendi Fevziu
 

 • Postime: 21592

#20 ne: 17-07-2020, 01:23:12
 

Jul Deda me koleget shume vite mepare

 • Postime: 21592

#21 ne: 17-07-2020, 01:24:00
Blerina Rugova dhe Klajdi Haruni
 

 • Postime: 21592

#22 ne: 17-07-2020, 01:25:21
Ardit Gjebrea dhe Rexhina Sinani
 

Temat e fundit