Blerim Destani (info foto video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Blerim Destani (info foto video)

Blerim Destani (info foto video)

· 3 · 250

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 20-07-2011, 10:50:04
 

7 pyetje Blerim Destanit
      

Pas pjesëmarrjeve dhe sukseseve të njëpasnjëshme ndërkombëtare si aktor, ç’oferta kinematografike kanë bujtur për Blerim Destanin? Blerim Destani: Zakonisht nuk preferoj të flas vetëm për plane, parapëlqej të flas pasi projektet realizohen. Por po ju them se planet  janë të shumta. Nuk kam shumë që jam kthyer nga Los Angelos, ku kisha disa takime të [...]
      
      
« Editimi i fundit: 26-11-2020, 10:55:05 nga InfoZ »

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 26-11-2020, 10:55:29
Kur ishte i ri
 

  • Postime: 22669
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-11-2020, 18:44:34
Blerimi dhe flamuri kuqezi. Urimi i tij per 28 nëntor.
 

Temat e fundit