Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Yjet dhe vipat e skenes, showbiz dhe estrades shqiptare.

Pergjigje nga: Vip News, olti

Sinan Hoxha (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
01-02-2023, 22:31:48
 sinanhoxha__1675287047148.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Vera Laci (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
01-02-2023, 21:02:40
 vera.laci_1675281703700.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Olti Curri (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
01-02-2023, 21:00:50
 olticurri_1675281639543.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Ledina Celo (Info foto video)

Vip News
01-02-2023, 20:59:02
 ledinacelo_1675270609296.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Genta Ismajli (info foto video)

Vip News
01-02-2023, 19:41:02
 genta.ismajli_1675276637460.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Mani Ismajli (info foto video)

Vip News
01-02-2023, 19:39:05
 maniismajli1_1675276696446.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, omega

Liberta Spahiu (info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 16:36:33
 libertaspahiu_1675265735361.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, olti

Sinan Vllasaliu (info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 16:34:35
 sinanvllasaliu_1675265654857.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Alesia Bami (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 12:17:18
 alesia_bamii_1675244335554.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Blerta Tafani (info foto video)

Vip News
01-02-2023, 10:53:37
 blertatafani_1675244352173.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Floriana Garo (info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 09:26:31
 florianagaro_1675239867203.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Ana Kabashi (Lajme, info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 07:46:09
 annakabashi_1675233649763.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Eva Murati (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 07:37:21
 evamurati_1675233384613.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Franceska Jace (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
01-02-2023, 07:32:42
 franceskajace_1675233076728.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Anxhela Peristeri (info, foto video)

Vip News
01-02-2023, 07:28:16
 anxhelaperisteriofficial__1675232838559.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe