Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Yjet dhe vipat e skenes, showbiz dhe estrades shqiptare.

Pergjigje nga: olti, BeRni, dreamm

Bekim Fehmiu

M A X
15-09-2022, 11:09:09
 Screenshot_20220915-110706.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Elgit Doda (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
09-08-2022, 22:59:37
 bbcfa340959960e94cbe8934b103d1cd.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Klea Huta (Lajme, Info, foto, video)

stellina
09-08-2022, 22:58:12
 bb9d3b36b56aea5c90a9c393e03f598a.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Vildane Zeneli (Lajme, info, foto, video)

stellina
09-08-2022, 18:15:10
 270aed5b12cc02d07fa54c7617ff5039.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, M A X

Irini Qirjako (info foto video)

stellina
09-08-2022, 17:59:26
Irini dhe Ervin Kurti 8437a1abfcf3e264fbbba7b5b91048d9.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Meda - Mehdin Pergjecaj (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
09-08-2022, 11:48:24
 78ae6c4540d3e443292eb8f4e76290fa.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Ambra Meda (info, foto, video)

stellina
09-08-2022, 11:44:27
....7e00f28c2e1d4e4b81fc9c21899add51.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Almeda Abazi (info, foto, video)

stellina
09-08-2022, 11:42:42
 cf2d7db6bd24b4371e44002ff8757a4e.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Xili Berisha (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
09-08-2022, 10:58:57
 b4d5acc74a30f31c5422ba03c0835ba9.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Xexi - Driton Berisha (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
09-08-2022, 10:53:50
 7c602607da3a8bb17d9ec6de0c2ac951.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Besa (Lajme, info, foto, video)

stellina
07-08-2022, 21:52:53
 25d1e825b3d233aa7dfed212c02dc247.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Jonida Maliqi (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
07-08-2022, 21:44:54
 90b263f0dc075d24815eb9f20caf6d7b.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Arilena Ara (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
07-08-2022, 21:13:09
 6b04c6e32f29bacc6d41b5f8e9f54bb6.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Fjoralba Ponari (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
07-08-2022, 20:46:40
 ab260784be910433598cf3809b9f2a0b.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Rozana Radi (info, foto, video)

stellina
07-08-2022, 18:36:56
 bd6f52cb53d9bae122c5b90780a3abbb.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Elvana Gjata (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
07-08-2022, 18:32:11
 cc019d5f619a8080944515b38b659167.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Dhurata Dora (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
07-08-2022, 18:27:46
 02fb55691ad0e245fa0db3823c23646e.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Adelina Berisha (Lajme, info, foto, video)

stellina
07-08-2022, 18:13:49
 1afaced59063060b4e4dfff284edab36.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Korab Shaqiri (info foto video)

stellina
07-08-2022, 18:09:40
 1f2332f3ccae0246e83760cea54c52bc.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Ani Myzeqarja (info foto video)

stellina
07-08-2022, 14:37:58
 effbc95a9b54ac9b12359d89cc1f5512.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Lendita Selimi (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
07-08-2022, 01:18:07
 4d3c52f020c1505fdc8f2dcb7cf4f076.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Gjyste Vulaj (info foto video)

stellina
07-08-2022, 01:13:20
 15990c1b1feabc9c8119dfa4394232c0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Zanfina Ismaili (info foto video)

stellina
07-08-2022, 00:26:24
 1717172d326c03e85e44020b3fbae249.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Resmije Kida (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
06-08-2022, 23:56:44
 b2e1a4a35406362aef5563b48c5ce1db.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Çiljeta Xhilaga (Info, foto, video)

stellina
06-08-2022, 23:35:59
 fddcd9f45c26a62c5289759fcb51f8ed.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Gerta Majmutaj (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
06-08-2022, 23:34:37
...24d02e6fe31ec5dca18a6b2900a0b0a9.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Vesa Luma (info, foto, video)

stellina
06-08-2022, 22:49:42
 42a20ca689f5cf81e95070bc2c7e7c91.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Jehona Sopi (info, foto, video)

stellina
06-08-2022, 22:45:38
 cb48b02cbdfa0fff1f6243c7f706f8c7.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Olta Sheta (info, foto, video)

stellina
06-08-2022, 22:23:34
 83fef86610581a568172e1acfa405d02.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti, Lajmet

Bebe Rexha (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
06-08-2022, 21:34:59
 7d6db50bef7cd3a54fcfad333be66d09.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Teuta Selimi (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
06-08-2022, 20:35:19
 e1cf363e4ac332f361aec8a10ff4fa35.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Semi Jaupaj (Info Foto video)

stellina
06-08-2022, 20:30:53
 4a8c1fa7ff1c500f674f454276da1a68.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Agnesa Vuthaj (info, foto, video)

stellina
06-08-2022, 14:32:45
 5b952753c36a7ad6f3fd7aeb32958506.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

DJ Gimi-O (Lajme, Info, Foto, Video)

stellina
06-08-2022, 09:22:52
 f50160ff4a91b66d8bdc4f4baee1cdd3.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Kenga Haziri (Lajme, info, foto, video)

stellina
05-08-2022, 22:24:23
 6038399c1b0f41c48073cc69d75de39f.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti, Lajmet

Manjola Nallbani (info, foto, video)

stellina
05-08-2022, 20:19:26
 da79038ce980f6bbb5fcab7bba1e95ef.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Argjira Spanca (Lajme, Info, foto, video)

stellina
05-08-2022, 20:17:05
 6c8ffb2502e7416f57e94e70b522275b.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Trejsi Sejdini (Lajme, info, foto, video)

stellina
05-08-2022, 19:19:03
 Screenshot_20220805-191451.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe