Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Yjet dhe vipat e skenes, showbiz dhe estrades shqiptare.

Pergjigje nga: Vip News

Alban Ramosaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
31-01-2023, 09:20:24
 albanramosaj_1675152903910.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Violeta Kukaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
31-01-2023, 09:03:47
 violetekukaj_1675152124472.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Arbana Osmani (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
31-01-2023, 08:59:24
 arbanao_1675151822867.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Anxhelina (Lajme, info, foto, video)

Vip News
31-01-2023, 08:13:16
...anxhelina_1675148496122.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet, Stellina

Elvana Gjata (Lajme, Info, Foto, Video)

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Altuna Sejdiu (info, foto, video)

Vip News
31-01-2023, 07:28:49
 tunasejdi_1675146159320.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Jonida Maliqi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
30-01-2023, 22:56:16
...jonidamaliqi_1675115540862.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Albina Kelmendi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
30-01-2023, 22:33:24
 kelmendialbina_1675114231942.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Florida Sala (info, foto, video)

Vip News
30-01-2023, 22:28:53
 florida_sala_1675113825207.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Dhurata Dora (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
30-01-2023, 19:44:21
 dhuratadora_1675103992528.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Jonida Alickolli (info, foto, video)

Vip News
30-01-2023, 19:08:59
 jonidaalickolli_1675102118970.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, olti

Mihrije Braha (info foto video)

Vip News
30-01-2023, 17:09:29
 butikuikena_1675094920989.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe