Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Yjet dhe vipat e skenes, showbiz dhe estrades shqiptare.

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Oriola Marashi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
29-01-2023, 17:36:00
 lenaberishaofficial_1675010143416.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Rike Roci (info, foto, video)

Vip News
29-01-2023, 17:33:01
 rike_roci__1675009598374.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, omega

Dafina Dauti (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
29-01-2023, 15:28:51
 dafinadauti___1674989087708.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Elvira Fjerza (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
29-01-2023, 15:23:32
...elvira_fjerza__1674989252843.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Rozana Radi (info, foto, video)

Vip News
28-01-2023, 17:45:43
 rozana_radi_1674771110593.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Dava Gjergji (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
28-01-2023, 17:42:37
 davagjergjiofficial_1674771442370.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Florina (info, foto, video)

Vip News
28-01-2023, 17:31:11
 rinapinaaa_1674771769832.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Rina Malsori (info foto video)

Vip News
28-01-2023, 16:07:04
 rinamalsori_1674772912400.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Diona Fona (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
27-01-2023, 23:56:54
 dionafona_1674859992458.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Arjola Shehu (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
27-01-2023, 08:42:42
 arjola_shehu_1674773757465.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Xhensila Seferi (info, foto, video)

Vip News
27-01-2023, 07:48:05
 xhensilaseferi_1674776021300.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Beatrix Ramosaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
27-01-2023, 07:45:12
 beatrixramosaj_1674776169337.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Arjola Demiri (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
27-01-2023, 07:34:25
 arjolademiri_1674776840747.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Ina Kollcaku - Inna (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
27-01-2023, 07:32:32
 innakollcaku_1674776914900.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Xhensila Myrtezaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
27-01-2023, 07:31:42
 xhensilamyrtezaj_1674776979850.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina, olti

Donjeta Kosumi "Kallashi" (info, Foto, Video)

Vip News
27-01-2023, 07:23:40
 kosumidonjeta3_1674777383103.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe