Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Yjet dhe vipat e skenes, showbiz dhe estrades shqiptare.

arjolademiri_20210324_004205_0.jpg
Pergjigje nga: Lajmet, olti

Rasim Thaqi - Cima (Lajme, Info, Foto, Video)

12:51
26-03-2021, 21:12:35
 
Screenshot_1-21-1200x630.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Arta Bajrami (Info foto video)

12:51
26-03-2021, 16:50:46
...
iamartabajrami_20210324_004153_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Delinda Disha (Lajme, Info, Foto, Video)

12:51
26-03-2021, 16:06:36
 
delinda_disha_20210324_073614_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Blerta Tafani (info foto video)

12:51
26-03-2021, 14:59:05
 
blertatafani_20210324_074345_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Kida - Orhidea Latifi (Lajme, Info, Foto, Video)

12:51
26-03-2021, 14:48:52
 
kida_20210324_230300_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Rozana Radi (info, foto, video)

12:51
26-03-2021, 14:13:07
 
rosebyrozanaradi_casual_20210324_231032_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Rike Roci (info, foto, video)

12:51
26-03-2021, 10:00:03
 
rike_roci__20210325_103752_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

anxhelaperisteriofficial__20201205_134238_0.jpg
noraistrefi_20200910_092326_0.jpg
Pergjigje nga: olti, BeRni

Kledi Kadiu!

M A X
24-03-2021, 21:18:17
 
kledi_20210324_211758_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet, Vip News

Albërie Hadërgjonaj (info, foto, video)

Ωμέγα
23-03-2021, 10:17:01
 
alberije_hadergjonaj_20210320_080633_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, olti, BeRni

Klajdi Musabelli (info foto video)

Ωμέγα
23-03-2021, 10:08:19
 
klajdimusabelliu_20210320_081704_1.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet, olti

Maya Alickaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Ωμέγα
23-03-2021, 10:06:19
 
mayaalickajofficial1_20210320_115318_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet

Anxhelina (Lajme, info, foto, video)

Ωμέγα
23-03-2021, 09:57:05
 
anxhelina_20210320_214857_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet

Don Xhoni - Xhonatan Isufi (Info foto video)

Ωμέγα
23-03-2021, 09:48:58
 
don_xhoni_20210322_213430_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ledrivula_20200615_162408_6.jpg
revistawho_20201028_111014_0.jpg
Pergjigje nga: olti, Lajmet

Roza Lati (Lajme, Info, foto, video)

M A X
17-03-2021, 09:24:05
 
roza_lati_20210317_085304_3.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Fatima Ymeri (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
17-03-2021, 09:23:05
 
fatimaymeri_20210317_084815_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Albana Osmani (Lajme, Info, foto, video)

M A X
17-03-2021, 09:17:20
 
albanaosmani1_20210316_095024_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Dua Lipa (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
17-03-2021, 09:16:28
 
dualipa_20210316_094711_1.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Learta Jakupi (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
17-03-2021, 09:15:12
 
leartajakupi_20210316_094628_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Valbona Peraj (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
17-03-2021, 09:14:38
 
valbona_peraj_20210316_094614_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Noizy - Rigels Rajku (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
15-03-2021, 11:11:55
 
noizy_20210313_224531_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Ronela Hajati (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
15-03-2021, 11:09:40
 
ronelahajatiofficial_20210313_224849_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Kejvina Kthella (Lajme, Info, foto, video)

M A X
15-03-2021, 10:54:52
 
kejvina_kthella_20210313_230901_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Ani Myzeqarja (info foto video)

M A X
15-03-2021, 10:53:02
 
ani_myzeqarja_official_20210314_200224_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Bleona Qereti (info, foto, video)

M A X
15-03-2021, 10:46:03
 
bleona_20210315_075445_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Mandi Nishtulles (Lajme, Info, Foto, Video)

12:51
15-03-2021, 01:06:42
bleona_20210315_075445_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dafina.zeqiri_20201128_175947_0.jpg
Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, Lajmet

Luana Vjollca (Lajme, Info, Foto, Video)

1dhe1
14-03-2021, 21:26:51
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, BeRni, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Vajza e Frederik Ndocit shokon publikun në SHBA: Si kam abuzuar me drogën që kur isha 14 vjeç

1dhe1
14-03-2021, 00:56:51
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

MEHMET KOSOVA

1dhe1
14-03-2021, 00:29:59
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Capital T - Trim Ademi (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
13-03-2021, 16:08:43
...
20210313_160618.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Mozzik - Gramoz Aliu (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
13-03-2021, 16:08:09
 
20210313_160610.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Xhavit Avdyli (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
13-03-2021, 10:48:42
 
xhavitavdyli_official_20210312_104745_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Rina Balaj (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
12-03-2021, 23:52:11
 
isyourgirlrina_20210312_230441_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Xheza - Xhezair Elezi (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
12-03-2021, 23:47:36
 
xhezair.elezi_20210312_234622_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Ylber Osmani (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
12-03-2021, 12:06:53
 
ylberosmani_20210312_112625_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Xhela Abazi (info foto video)

12:51
12-03-2021, 10:38:58
ylberosmani_20210312_112625_0.jpg
Xhela dhe Xhida
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Erik Lloshi (info, foto, video)

M A X
11-03-2021, 23:36:47
 
eriklloshi_20210309_183509_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Aida Doci (Lajme, Info, Foto, Video)

M A X
11-03-2021, 22:46:25
eriklloshi_20210309_183509_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe