Vipat Shqiptare


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Yjet dhe vipat e skenes, showbiz dhe estrades shqiptare.

Pergjigje nga: Vip News

Luiz Ejlli (info foto video)

Vip News
05-02-2023, 14:50:07
 kiaratito_1675598214235.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Anxhela Peristeri (info, foto video)

Vip News
05-02-2023, 09:11:48
 kurtikozeta_1675583921367.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Blerta Tafani (info foto video)

Vip News
03-02-2023, 17:30:57
 blertatafani_1675441776127.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Don Xhoni - Xhonatan Isufi (Info foto video)

Vip News
03-02-2023, 17:16:36
 don_xhoni_1675440912157.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Lendita Selimi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 16:14:57
 lenditaselimiofficial_1675437254246.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Merita Latifi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 16:10:33
...meritalatifi__1675437018072.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, omega

Maya Alickaj (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 15:22:54
....mayaalickaj_1675434116365.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Florida Sala (info, foto, video)

Vip News
03-02-2023, 14:01:51
 florida_sala_1675428912451.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Lindita Halimi (info, foto, video)

Vip News
03-02-2023, 13:47:45
 linditaworld_1675428400397.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Yllka Kuqi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 09:12:33
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Blerina Balili (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 09:05:36
...blerinabalili_1675411414434.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Kejvina Kthella (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
03-02-2023, 00:59:21
 _kejvinakthella_1675382300782.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Nita Latifi (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 00:55:21
 nittaa_latifiifan_1675381997947.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Emina Cunmulaj, ikona shqiptare e modes

Vip News
03-02-2023, 00:40:49
 eminacunmulaj_1675381216379.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, omega

Dafina Dauti (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
03-02-2023, 00:21:25
 dafinadauti___1675380061945.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Rosela Gjylbegu (info foto video)

Vip News
02-02-2023, 23:23:02
 makeupbysuelacangu_1675376541445.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe