Aferdita Dreshaj (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Aferdita Dreshaj (info, foto, video)

Aferdita Dreshaj (info, foto, video)

· 2 · 563

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 17-01-2011, 13:55:03
Afërdita Dreshaj, dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl, do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e pritjes së ëmbël e ka bërë publik vetë modelja në llogarinë e saj në Instagram. Në një video të postuar pak orë më parë, Afërdita dhe Jakub zbulojnë se do të jenë prindër të një djali.
« Editimi i fundit: 06-10-2020, 23:49:59 nga M A X »

  • Postime: 25427
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 26-03-2021, 10:08:56
Pak ditë më parë Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u bënë prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e dha vetë modelja me një postim në Instastory ku shfaqet duke mbajtur bebushin në krahë teksa së bashku me Jakubin i dhurojnë puthje.


Ditën e djeshme Afërdita ka treguar se emrin ia ka vendosur ajo dhe do të thotë "Qiell".

"Ishte ideja ime. Po qëndroja shtrirë një ditë duke u relaksuar dhe duke ndjerë shkelmat e tij dhe po mendoja që ai do të jetë qielli jonë. Bashkëshortit tim i pëlqeu shumë ideja", shkruan Afërdita./syri.net

Modelja tregoi se ka bërë lindje natyrale dhe ia rekomandoi të gjitha nënave.

Temat e fundit