Agnesa Vuthaj (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Agnesa Vuthaj (info, foto, video)

Agnesa Vuthaj (info, foto, video)

· 7 · 267

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

ne: 14-06-2013, 16:50:02
Agnesa Vuthaj: Tashmë jam mësuar më shikimet kureshtare
Rituali i përhershëm i mëngjesit është një filx han kafe. Kështu nis ditën edhe ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj. Edhe pse ka angazhime të shumta, bukuroshja nuk pëlqen të dalë nga shtëpia pa pirë një kafe, të cilën zakonisht e bën vetë. “Zakonisht pëlqej që të filloj ditën me një kafe të mëngjesit, të cilën preferoj [...]
      
      
« Editimi i fundit: 19-05-2020, 14:59:05 nga M A X »

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-05-2020, 15:00:10
Agnesa Vuthaj sot
 

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 20-05-2020, 14:15:40
Ka bukuri por eshte teper mendjemadhe. Nuk me pelqen karakteri i saj fare. Ndoshta kjo eshte nje arsye pse ende eshte e pamartuar

#3 ne: 26-05-2020, 11:47:20
Sa e gjate eshte Agnesa Vuthaj? Kush e di?

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-11-2020, 10:18:06
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 26-11-2020, 10:18:28
 

 • Postime: 22669
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 28-11-2020, 18:47:20
Agnesa per 28 nëntor
 

Temat e fundit