Aida Doci (Lajme, Info, Foto, Video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Aida Doci (Lajme, Info, Foto, Video)

Aida Doci (Lajme, Info, Foto, Video)

· 6 · 440

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 26-02-2020, 23:40:00
Nje teme per kengetaren Aida Doci.
 
« Editimi i fundit: 23-02-2021, 09:32:19 nga 12:51 »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2020, 01:28:19
Aida Doçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloi ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural, ku u renditen ne finale ne vendin e 3-te. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin. Në vitin 2012, Aida Doçi merr pjesë në X Factor Albania 2. /teksteshqip

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 23-02-2021, 09:31:36
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-02-2021, 09:33:24
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 23-02-2021, 09:33:51
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-03-2021, 22:46:25

Temat e fundit