Albërie Hadërgjonaj (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albërie Hadërgjonaj (info, foto, video)

Albërie Hadërgjonaj (info, foto, video)

· 4 · 1077

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 27-05-2011, 12:50:09
Albërie Hadërgjonaj: Vajzat e mia le të presin për martesën

“Uroj që vajzat të presin për martesën. Ndoshta unë vij nga një vend i vogël në Kosovë, Deçani, paksa konservator. U dashurova fëmijë, në moshë fare të re, 14 vjeçe, saqë familja ime nuk priti fare të më vishte nuse, por më nxori nga shtëpia”. Me këto fjalë të thëna gjatë një programi televiziv, këngëtarja [...]
      
      
« Editimi i fundit: 13-05-2020, 22:12:58 nga InfoZ »

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 09-09-2011, 20:50:02
Alberie Hadergjonaj: Peripecitë, pishmanet dhe gëzimet e jetës sime
      

Një grua e bukur, e plotësuar në karrierë e familje…E tillë është këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, e cila sot vjen në një rrëfim special për faqet e verës, duke ndarë me ne shumë nga të fshehtat e saj. Lojërat e preferuara të fëmijërisë, tekat, pardesyja e kuqe që i lumturoi ditën, zënkat me motrën për veshjet, [...]
      
      
« Editimi i fundit: 13-05-2020, 22:22:33 nga InfoZ »

  • Postime: 25426
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 13-05-2020, 22:21:45
Ish-bashkëshorti i këngëtares Albërie Hadërgjonaj ka rënë sërish në prangat e policisë.
 

Prej shtatë ditësh, Mentor Hadërgjonaj ishte shpallur në kërkim pasi vëllai e akuzoi për dhunë në familje. 52-vjeçari që njihet ndryshe si Din Gjonaj u dénoncua nga i vëllai Adem Hadërgjonaj, që cili ka rrëfyer në polici se konflikti mes anëtarëve të familjes nisi për posedimin e një objekti në Tiranë. Burime për Top Channel thonë se në polici, Ademi tha se Mentori ka shkuar në ish ndërmarrjen  e materialeve të prodhimit  dhe i ka kërkuar të dalë prej andej.

Policia thotë se i dyshuari shoqërohej nga një person tjetër, i identifikuar si S.K. “Ata më kér.cënuan se duhet të dal nga banesa që kam brenda këtyre ambjenteve. Më pas vëllai më kapi për fytì dhe pastaj képuti çelësat e objektit. S.K, nuk më preku me dorë, por më thanë se do më nxirrnin zvá rrë”, tha dénoncuesi.

Din Gjonaj nuk e ka pranuar para pólicisë ákuzën e dhúnës në familje. Ish-bashkëshorti i këngëtares Albërie dhe miku i tij S.K janë të njohur për pólicinë pasi ishin dy prej personave të përfshirë në dosjen Kokaina, një histori ndërkombëtare e antidr.ógës përgjatë viteve 2000-2001.

  • Postime: 728
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-03-2021, 10:17:01
 

Temat e fundit