Almeda Abazi (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Almeda Abazi (info, foto, video)

Almeda Abazi (info, foto, video)

· 5 · 216

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2020, 21:41:45
Almeda Abazi Sayışman
bookingalmeda@gmail.com ✉️
🎤🎵
youtu.be/8YBvqHsz6AQ
IG https://www.instagram.com/almeda92/

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-05-2020, 22:50:03
Sot një vit më parë, Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.
 

Ajo bekoi martesën e saj me aktorin turk, Tolgahan, me një vogëlush të cilin e quajti Efehan.

Tashmë ka kaluar një vit, dhe në 1-vjetorin e parë të lindjes, Almeda i bëri të birit një urim të ëmbël në Instagram, ku zbuloi edhe një foto nga muaji i parë i vogëlushit.

Ditën e sotme nuk kanë munguar urimet e shumta për Efehan dhe tashmë Almeda ka zbuluar pak nga festa që ka organizuar.
Ndonëse ditëlindja e parë i gjeti në karantinë, Almeda ka organizuar një festë për të voglin e saj dhe shihet torta gjigante./lapsi
« Editimi i fundit: 15-06-2020, 22:20:33 nga M A X »

#2 ne: 26-05-2020, 11:23:23
Sa e gjate eshte Almeda Abazi? Kush e di?

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-06-2020, 22:20:52
Tolgahan Sayisman, është parë dy ditë më parë duke dalë nga një sallon për meshkuj në Etiler. I ndjekur nga paparacët, Sayisman nuk u shpëtoi pyetjeve të gazetarëve edhe për bashkëshorten e tij, Almeda Abazi. Sipas disa lajmeve të mediave turke, çifti kanë pasur probleme me martesën gjatë periudhës së karantinës, por Tolga këtë e ka mohuar kategorikisht.


Duke hedhur poshtë këto pretendime, ai tha: “Ne jemi shumë të lidhur me njëri-tjetrin. Pas ardhjes së Efehan, nuk e kam kuptuar si ka kaluar koha. Madje, këta dy muaj e gjysmë kanë kaluar shumë shpejt për mua”.

Aktori shtoi se tashmë që kanë nisur lëvizjet lehtësuese, edhe ata kanë filluar të dalin, por edhe të ruajnë distancën sociale. “Dalëngadalë po normalizohemi, me maskë, duke ruajtur distancën sociale… Kam dal shumë rrallë”. Sayisman ka vendosur të bëjë edhe një gjest bamirësie për shkak të epidemisë së koronavirusit. Aktori vendosi të mos marrë para nga qiramarrësit e tij gjatë kësaj periudhe deri në normalizim të situatës: “Nuk kam dashur të marr qira nga qiramarrësit e mi vendas dhe të huaj derisa të normalizohet situata. Doja t’i mbështetja” – tha ai për gazetarët./lapsi

 • Postime: 27287
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-12-2020, 14:58:05
 

Disa ditë më parë, Almeda Abazi zbuloi përmes një postimi shumë të ëmbël përkrah bashkëshortit të saj, Tolgahan Sayisman, se do të bëhet sërish nënë. Aktorja zgjodhi tre poza për të dhënë lajmin e bukur, ku shfaqej me partnerin në kopshin e shtëpisë dhe mbante me dorë barkun tashmë të rrumbullakosur.
“Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj, i vogli/e vogla!”, shkroi Almeda.

Nuk ka vonuar shumë dhe aktorët kanë zbuluar edhe gjininë e bebushit numër dy, në një festë të vogël që kanë organizuar në shtëpi.
Ata kanë hapur një kuti ku ishin rrobat foshnjeje, ndërsa ngjyra e kuqe i ka treguar atyre se po bëhen me vajzë!

Temat e fundit