Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 25-03-2021, 14:24:32 »

Së fundmi, Anxhela ka publikuar në rrjete sociale pamje nga festa, ku shihet se ka festuar me rrethin e miqve të ngushtë.

Ata kanë krijuar një atmosferë të bukur festive me pije, muzikë, kërcime.

Anxhela shfaqet e kuruar deri në detaje dhe shumë e lumtur.

“Ju falenderoj nga zemra për çdo fjalë të ngrohtë që më dhuruat në këtë 35 vjetor dhe për çdo ndjesi të bukur që përjetova. Zoti ua shpërbleftë 1000 herë më shumë”, ka shkruar Anxhela krahas fotove./syri.net
Postuar nga: 12:51
« ne: 12-02-2021, 08:04:39 »

Anxhela flokekuqe
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 12-02-2021, 08:04:14 »

Anxhela bjonde
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 12-02-2021, 08:03:47 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 12-02-2021, 08:03:24 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-11-2020, 23:59:30 »

Anxhela ne skene
 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-08-2020, 22:08:57 »

New pic
 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-08-2020, 22:08:29 »

New bikini pic
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 16-07-2020, 08:23:17 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 16-07-2020, 08:22:37 »

 

Me kolegen Ronela Hajati